AŞKLA UÇMAYA HAZIR MISIN?

Kampanya Tarihi: 06 Şubat - 18 Şubat 2020

Hayata geçirdiği projelerle adından sıkça söz ettiren Kanyon, sevgi dolu sürprizleri ile 18 Şubat tarihine kadar sizi bekliyor!

Kanyon’u ziyaret eden herkes Türkiye’nin ilk interaktif sanat, deneyim ve sosyal medya müzesi olan Happy Hour ile Kanyon Iglo’da buluşurken, Türk Hava Yolları’ndan Miles&Smiles Mili kazanma fırsatı yakalayacak!

Happy Hour’un renkli dünyasını keşfedin!
Kanyon Iglo içerişinde Happy Hour tarafından hazırlanan ve fotoğraf çektirmek için tasarlanan, birbirinden farklı konseptlerde 4 farklı oda Kanyon misafirlerini bekliyor! Havayolu pistinden içeri girerken, bir hediye kutusunun içerisine girebilir ya da bulutların arasında dolaşırken kendinizi gökyüzünde hayal edebilirsiniz!

18 Şubat tarihine kadar yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde Miles&Smiles Mili kazanma fırsatı!
Dünyanın en fazla ülkesine uçan havayolu Türk Hava Yolları Miles&Smiles Milleri Kanyon’dan hediye, 18 Şubat tarihine kadar Kanyon’dan 250 TL ve üzeri alışveriş yapan 18 kişiye 200.000, toplamda 3.600.000 Miles&Smiles Mili hediye eden Kanyon, Sevgililer Günü heyecanını Şubat ayının ilk haftasında başlatıyor. Bunun için yapılması gereken tek şey ise 18 Şubat tarihine kadar yapılan alışverişlerin fişleri ile Kanyon’da yer alan kampanya standına gitmek.
 

E-Bültene Katıl Kampanyalardan Haberdar Ol...
Diğer AVM Kampanyaları
Vega İstanbul Avm Vega İstanbul'da Mini Cooper Rüzgarı Esiyor!
Vega İstanbul'da Mini Cooper Kazandırıyor! Vega İstabul rüzgarı tam gaz devam ederken çekilişle 1 kişi Mini Cooper kazanıyor!
Kampanya Tarihi: 11 Kasım - 01 Mart 2021
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ