İstMarina AVM, ‘Okula Dönüş’te 100 bin TL kazandıracak!

Kampanya Tarihi: 07 Eylül - 06 Ocak 2021

İstMarina AVM, ‘Okula Dönüş’te
100 bin TL kazandıracak!
Anadolu Yakası’nın sosyal yaşam merkezi İstMarina AVM, 12 Ekim’de yeni eğitim dönemine merhaba demeye hazırlanan öğrencileri ve ailelerini sevindirecek indirim ve kampanyalarla dikkat çekiyor. Yüksek hijyen ve güvenlik önlemleriyle açık havada sosyal alışveriş deneyimi sunan AVM, ‘Kazançlı Alışveriş’ mottosuyla 06 Ocak 2021 tarihine kadar devam edecek kampanyada, toplamda 250 TL ve üzeri alışverişlerde her ay 1 kişiye 100.000 TL Yüklü Param troy kart, 1 kişiye ise iPhone 11 Pro Max hediye edecek.
 
“Deniz üstü alışveriş” tarzıyla perakende sektörüne yeni bir boyut getiren Anadolu Yakası’nın sahil cephesi en geniş alışveriş merkezi İstMarina, yüksek güvenlik önlemleri ile birlikte açık havada alışveriş deneyimi sosyal aktivitelerinin yanı sıra sunduğu özel fırsat ve kampanyalarına devam ediyor.
 
İstMarina AVM, yeni eğitim-öğretim döneminin 12 Ekim’de başlayacağının açıklanmasının ardından alışveriş telaşına giren aileleri sevindirecek sürprizlerle karşılıyor.  Tüm okul alışveriş ihtiyaçlarının karşılanabileceği seçkin mağazaların yer aldığı İstMarina AVM, kazançlı alışveriş fırsatlarıyla hem öğrencilerin hem de ailelerin yüzlerini güldürecek indirim ve kampanyalara imza atıyor. 
 
06 Ocak 2021 tarihine kadar geçerli olacak kampanyada, İstMarina AVM’den yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişlerde, her ay 1 kişiye çekilişle 100.000 TL yüklü Param troy kart hediye edilecek. Kampanya da aynı zamanda her ay 1 kişi iPhone 11 Pro Max’ın sahibi olacak.
 
DEV MARKALAR YER ALIYOR
Vakko'dan Koton'a, Kiğılı'dan Zara'ya, Hotiç’ten Teknosa'ya, Ebebek'ten Altınbaş'a, İpekyol’dan Network’e kadar birçok ünlü markanın yeni konseptlerinin yer aldığı İstMarina AVM, tüm misafirlerini kazançlı ve dolu dolu bir alışveriş keyfi yaşatmak için AVM'ye davet ediyor. 
 
AÇIK HAVADA SOSYAL YAŞAM
Açık havada deniz manzarası eşliğinde, bol oksijenli bir sosyal yaşam alan sunan İstMarina AVM, geniş teras alanı, geniş alanlara yayılan yüksek oturma kapasitesi, açık havada yemek yeme imkanı sunan cafe ve restoranları, pandemiye karşı alınan yüksek hijyen ve güvenlik önlemleriyle ziyaretçilerin tercih sebebi oluyor.  İstMarina AVM, keyifli bir alışveriş deneyiminin yanı sıra sosyal ve kültürel aktiviteleriyle de ziyaretçilerine eğlence dolu anlar yaşatmaya devam ediyor.
 

E-Bültene Katıl Kampanyalardan Haberdar Ol...
Diğer AVM Kampanyaları
Beylikdüzü Migros Avm Beylikdüzü Migros Avmden BMW 218i Gran Coupe
Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi, şanslı bir ziyaretçisine BMW 218i Gran Coupe otomobil hediye ediyor. Otomobil çekilişine katılmak için aynı gün içinde Beylikdüzü Migros AVM mağazalarından toplam 150 TL’lik alışveriş yapmak yeterli oluyor.
Kampanya Tarihi: 01 Şubat - 06 Nisan 2021
Vega İstanbul Avm Vega İstanbul'da Mini Cooper Rüzgarı Esiyor!
Vega İstanbul'da Mini Cooper Kazandırıyor! Vega İstabul rüzgarı tam gaz devam ederken çekilişle 1 kişi Mini Cooper kazanıyor!
Kampanya Tarihi: 11 Kasım - 01 Mart 2021
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ