Film gibi bir 14 Şubat

Kampanya Tarihi: 10 Şubat - 12 Şubat 2021

İstanbul Cevahir AVM ile 14 Şubat’ta tüm evler sinema salonu

İstanbul Cevahir, Sevgililer Günü’ne özel düzenlediği “14 Şubat’ta Evdeyiz” kampanyası ile evlerde olduğumuz bu günleri film festivaline dönüştürüyor. 10-12 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında İstanbul Cevahir AVM içerisindeki mağaza ve restoranlardan 300 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler bir aylık ücretsiz BluTV aboneliği ve çift kişilik battaniye kazanacak.

İstanbul’un en merkezi lokasyonunda ziyaretçilerine kusursuz bir alışveriş deneyimi sunan İstanbul Cevahir, bu Sevgililer Günü’nde “14 Şubat’ta Evdeyiz” diyerek farklı bir kampanyaya imza atıyor. 10 – 12 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında ziyaretçiler, İstanbul Cevahir AVM içerisindeki mağaza ve restoranlardan minimum 300 TL’lik alışveriş yaparak çift kişilik battaniye ve bir aylık ücretsiz BluTV aboneliğine sahip olma şansı yakalayacak.

“Bu 14 Şubat’ta evdeyiz”

İstanbul Cevahir’in BluTV aracılığı ile evleri film festivaline dönüştürdüğü kampanyaya katılım için ziyaretçilerin yapması gereken tek şey; AVM içerisindeki mağaza ve restoranlardan belirlenen tutarlarda alışveriş yaparak 1. katta bulunan kayıt stantlarına başvuru yapmak.

E-Bültene Katıl Kampanyalardan Haberdar Ol...
Diğer AVM Kampanyaları
Marmara Park Avm Marmara Park Bir Kişiyi Jeep Sahibi Yapıyor
Marmara Park, şanslı bir ziyaretçisine Jeep Compass 1.3 hediye ediyor.  
Kampanya Tarihi: 15 Mart - 15 Haziran 2021
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ