Film gibi bir 14 Şubat

Kampanya Tarihi: 10 Şubat - 12 Şubat 2021

İstanbul Cevahir AVM ile 14 Şubat’ta tüm evler sinema salonu

İstanbul Cevahir, Sevgililer Günü’ne özel düzenlediği “14 Şubat’ta Evdeyiz” kampanyası ile evlerde olduğumuz bu günleri film festivaline dönüştürüyor. 10-12 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında İstanbul Cevahir AVM içerisindeki mağaza ve restoranlardan 300 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler bir aylık ücretsiz BluTV aboneliği ve çift kişilik battaniye kazanacak.

İstanbul’un en merkezi lokasyonunda ziyaretçilerine kusursuz bir alışveriş deneyimi sunan İstanbul Cevahir, bu Sevgililer Günü’nde “14 Şubat’ta Evdeyiz” diyerek farklı bir kampanyaya imza atıyor. 10 – 12 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında ziyaretçiler, İstanbul Cevahir AVM içerisindeki mağaza ve restoranlardan minimum 300 TL’lik alışveriş yaparak çift kişilik battaniye ve bir aylık ücretsiz BluTV aboneliğine sahip olma şansı yakalayacak.

“Bu 14 Şubat’ta evdeyiz”

İstanbul Cevahir’in BluTV aracılığı ile evleri film festivaline dönüştürdüğü kampanyaya katılım için ziyaretçilerin yapması gereken tek şey; AVM içerisindeki mağaza ve restoranlardan belirlenen tutarlarda alışveriş yaparak 1. katta bulunan kayıt stantlarına başvuru yapmak.

E-Bültene Katıl Kampanyalardan Haberdar Ol...
Diğer AVM Kampanyaları
Beylikdüzü Migros Avm Beylikdüzü Migros Avmden BMW 218i Gran Coupe
Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi, şanslı bir ziyaretçisine BMW 218i Gran Coupe otomobil hediye ediyor. Otomobil çekilişine katılmak için aynı gün içinde Beylikdüzü Migros AVM mağazalarından toplam 150 TL’lik alışveriş yapmak yeterli oluyor.
Kampanya Tarihi: 01 Şubat - 06 Nisan 2021
Vega İstanbul Avm Vega İstanbul'da Mini Cooper Rüzgarı Esiyor!
Vega İstanbul'da Mini Cooper Kazandırıyor! Vega İstabul rüzgarı tam gaz devam ederken çekilişle 1 kişi Mini Cooper kazanıyor!
Kampanya Tarihi: 11 Kasım - 01 Mart 2021
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ