Emaar'dan 23 Nisan'a özel Kampanya

Kampanya Tarihi: 15 Nisan - 30 Nisan 2019

Emaar Eğlence

23 Nisan coşkusunu dörde katlıyor


İstanbul’un en gözde eğlence merkezleri Emaar Akvaryum, VR ROOM, Kaydırax ve FunLab’ı bünyesinde bulunduran Emaar Eğlence, 23 Nisan coşkusunu özel aktivite paketiyle dörde katlıyor.

İstanbul’un en gözde ve trend alışveriş merkezi Emaar Mall’da bulunan Emaar Eğlence, birbirinden farklı etkinlik seçeneği sunan eğlence paketiyle*, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor. Ziyaretçiler, eğlence paketinde yer alan Emaar Akvaryum’da 20 bin deniz canlısı ile sualtının gizemli dünyasını keşfederken, VR ROOM’da en iyi görüntü kalitesi ve en yeni teknoloji ile sanal gerçeklik macerasına atılacak. 30 metre uzunluğundaki dev kaydırak Kaydırax ile alışveriş merkezinin en üst katından en alt katına kadar adrenalin dolu bir yolculuk yaparken FunLab’ın geniş oyun çeşitliliğiyle heyecanı doruklarda yaşayacak.

Sualtının gizemli dünyası Emaar Akvaryum’da
Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, 200’ün üzerinde 20 bin deniz ve kara canlısına ev sahipliği yapıyor. Dünya Penguenler Günü’nün de kutlandığı Nisan ayı boyunca her hafta sonu düzenlenen penguen temalı eğitici ve eğlendirici etkinliklerin yanı sıra canlıların beslenme saatini izleme fırsatı sunan Emaar Akvaryum, dilerseniz 270 derece açıyla deniz canlılarının gözlemlenebildiği akrilik tünelde dilerseniz de uzmanlar eşliğinde yapacağınız şnorkelle yüzme veya dalış ile vatozlar, gitar köpekbalıkları ve binlerce deniz canlı arasında özel bir yolculuğa çıkma fırsatını sunuyor.

Heyecan, macera ve aksiyonun adresi Emaar Eğlence
Emaar Akvaryum’un yanı sıra eğlencenin yeni trendi sanal gerçeklik oyunları en iyi görüntü kalitesi ve en fazla oyun seçeneğiyle VR ROOM, 30 metre uzunluğunda 14 metre yüksekliğiyle Türkiye’nin en uzun kapalı alan kaydırağı olan Kaydırax ve tüm yaş gruplarına uygun soft play, basketbol, mini bowling, air hokey, bilgisayar oyunları, lazer tag ve daha birçok oyun seçeneği sunan FunLab da Emaar eğlence paketinde yer alıyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşkuyla kutlayan Emaar Eğlence, aile boyu eğlencenin adresi oluyor.

*Nisan ayı boyunca geçerli olacak Emaar Akvaryum, VR ROOM, Kaydırax ve FunLab’ın yer aldığı 4’lü eğlence paketi 125TL, Emaar Akvaryum ve FunLab’ın yer aldığı 2’li eğlence paketi ise 90TL’dir.
 

E-Bültene Katıl Kampanyalardan Haberdar Ol...
Diğer AVM Kampanyaları
Canpark Avm BMW Kaçmadan Sen Yakala…
Canpark AVM’de tek seferde yapacağınız 100 TL ve katları tutarındaki alışverişlerinizde 1 kişiye BMW 118i kazanma ve 15 Çifte Hilton Garden Inn Canpark Ümraniye’de konaklama şansı…
Kampanya Tarihi: 10 Temmuz - 10 Ocak 2020
Metrocity Avm MetroCity’de Alışveriş Keyfinin Hediyesi Çok Şık
MetroCity Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerinin alışveriş keyfini çok şık bir hediye ile taçlandırıyor. Toplamda 300 TL alışveriş yapan herkese, Yıldırım Mayruk tasarımı plaj çantası MetroCity’den hediye...
Kampanya Tarihi: 12 Temmuz - 31 Temmuz 2019
212 Avm /Outlet Alışverişteki En Büyük İhtiyacınız Çevre Dostu Bez Çantalar 212 Outlet’ten Hediye!
212 Outlet, Çevre Dostu Bez Çantaları ile doğamızı korumaya yardımcı oluyor. 212 Outlet’te yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde Bez Çanta hediye
Kampanya Tarihi: 19 Ocak - 31 Aralık 2019
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ