Sevgi Alışverişi Festivali Akmerkez’de başlıyor

Kampanya Tarihi: 12 Şubat - 14 Şubat 2022

Sevgi ve aşkın günü 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel “Sevgi Alışverişi Festivali” 12 Şubat’ta Akmerkez’de başlıyor. Aşkı ve sevgiyi hissettirmek için en özel hediye alternatiflerinin yer alacağı ve İris Hatem Design ile hayata geçirilecek “Sevgi Alışverişi Festivali” üç gün boyunca Akmerkez alt katta ziyaretçilerini ağırlayacak. 

Aşka anlam katacak tasarımlar ve birbirinden özel konseptlerle alışverişin en anlamlısını deneyimleme imkânı sunacak “Sevgi Alışverişi Festivali”nde; Perla Bag and More, A Mon Avis, Burcu Bor, To Be by Tuba Istanbullu, Hande Dayal, Lamiaferisten, Sibel by Ufk Diamond, Paw Paris, Pijamare, Look Project, Lulu Design by Ebru ve Vedi Candle markaları stantlarıyla yer alacak. Dilerseniz sevgiliniz, dilerseniz de sevdikleriniz için birbirinden farklı hediye seçeneklerini bulabileceğiniz “Sevgi Alışverişi Festivali”ni 12 Şubat’tan itibaren Akmerkez etkinlik alanında ziyaret edebilirsiniz.

E-Bültene Katıl Kampanyalardan Haberdar Ol...
Diğer AVM Kampanyaları
Tepe Nautilus Avm Tepe Nautilus, 20. yaşına özel 20 hediye
İstanbul’un tam kalbinde aynı heyecan ve aşkla yeni yaşını kutlayan Tepe Nautilus, 20. yaşına özel 20 hediyeyi ziyaretçileriyle buluşturuyor.
Kampanya Tarihi: 26 Nisan - 26 Haziran 2022
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ