Akmerkezde Bahara Merhaba Alışveriş Festivali

Kampanya Tarihi: 18 Nisan - 22 Nisan 2022

Akmerkez, 18-22 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek “Bahara Merhaba Alışveriş Festivali”nde, ziyaretçilerini, baharı birbirinden güzel aksesuarlar ve tasarımlar arasında alışveriş yaparak karşılamaya davet ediyor.

Akmerkez, etkinlik alanına kurulacak çok özel markaların stantlarında baharın gelişini kutlamaya hazırlanıyor. 18 Nisan günü başlayacak “Bahara Merhaba Alışveriş Festivali” ziyaretçilere birçok farklı markadan alışveriş yapma şansı sunacak.
Bahar enerjisinin doyasıya hissedileceği festivalde; Burcu Bor Jewellery’nin yeni, enerjik ve trend ürünlerini; Janaa Design’in yeni koleksiyonu; Jackie Jackets’in benzersiz ceket, trençkot ve çantaları; Hande Dayal, Lamiaferisten ve Ketremodaa’nın özgün takıları; Mana Mila’nın vegan, sülfatsız ve parabensiz ürünleri; Noverra’nın Murano camından elde yapılmış tasarımları; Kidonomi’nin çocuk ürünleri; Dog Istanbul’un birbirinden güzel köpek kıyafetleri; Pijamare’nin şık ve rahat pijamaları; Vedi Candle’ın rengarenk mumları ve daha birçok farklı markanın özel ürünleri alışveriş tutkunlarının beğenisine sunulacak. 

E-Bültene Katıl Kampanyalardan Haberdar Ol...
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ