212 OUTLET’TE 100 TL ALIŞVERİŞ YAP, 10 TL’LİK YEMEK HEDİYE ÇEKİNİ KAP!

Kampanya Tarihi: 29 Ağustos - 30 Eylül 2020

212 OUTLET’TE 100 TL ALIŞVERİŞ YAP, 10 TL’LİK YEMEK HEDİYE ÇEKİNİ KAP!

212 Oulet’te restoran, cafe ve yiyecek stantları dışından tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapanlar KDV dahil 10 TL’lik yemek hediye çeki kazanıyor. Hem 212 Outlet’in indirimli mağazalarından alışveriş yapmak hem de sınırlı sayıdaki yemek hediye çekleri ile 212 Outlet içindeki restoran, cafe ve yiyecek stantlarının birbirinden lezzetli yemek ve içeceklerinin tadına varmak için Mahmutbey – Bağcılar’da 212 Outlet’e mutlaka uğrayın.

*Çekler 212 Outlet içindeki restoran, cafe ve yiyecek stantları dışından yapacağınız tek seferde 100 TL ve üzeri alışverişler karşılığında kazanılmaktadır. 

*Çekleri, alışveriş fişinin ibraz edilmesi ve gerekli formların doldurulması karşılığında Danışma Noktasından temin edilebiliyor.

*Çekler Tchibo ve Anpa Gross içindeki restoran ve stantlarda geçerli değildir, ancak Tchibo ve Anpa Gross’tan yapacağınız alışverişlerle hediye çeki alınabiliyor.


*Hediye çekleri, alışveriş yapılacak restoran, cafe veya yiyecek standında para yerine kullanılabiliyor.

  

E-Bültene Katıl Kampanyalardan Haberdar Ol...
Diğer AVM Kampanyaları
Vega İstanbul Avm Vega İstanbul'da Mini Cooper Rüzgarı Esiyor!
Vega İstanbul'da Mini Cooper Kazandırıyor! Vega İstabul rüzgarı tam gaz devam ederken çekilişle 1 kişi Mini Cooper kazanıyor!
Kampanya Tarihi: 11 Kasım - 01 Mart 2021
İstMarina Kartal Avm İstMarina AVM, ‘Okula Dönüş’te 100 bin TL kazandıracak!
“Deniz üstü alışveriş” tarzıyla perakende sektörüne yeni bir boyut getiren Anadolu Yakası’nın sahil cephesi en geniş alışveriş merkezi İstMarina, yüksek güvenlik önlemleri ile birlikte açık havada alışveriş deneyimi sosyal aktivitelerinin yanı sıra sunduğ
Kampanya Tarihi: 07 Eylül - 06 Ocak 2021
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ