Sömestr Keyfi Vadistanbul’da Çıkar

Etkinlik Tarihi: 18 Ocak - 02 Şubat 2020

Sömestr Keyfi Vadistanbul’da Çıkar

Doğayla kent yaşamının buluştuğu pek çok farklı konsepti tek çatı altında toplayan Vadistanbul, yarı yıl tatilinde çocukları birbirinden keyifli ve öğretici atölyelerle ağırlamaya hazırlanıyor.

Vadistanbul Bilim Şenliği Başlıyor

Düzenlediği birbirinden renkli etkinliklerle faaliyetlerine devam eden Vadistanbul, çocukların yaratıcılığını teşvik eden, keşfederken keyif alacağı Bilim Şenliği’ne imza atıyor. ‘İTÜ Eğlen Bilim’ iş birliği ile gerçekleşecek Bilim Şenliği’nde 18 – 19 Ocak, 25 – 26 Ocak tarihleri arasında 4 – 7 yaş arası çocuklar için günde 3 adet Bilim Atölyesi ile 2 Bilim Gösterisi düzenlenecek.
20 – 24 Ocak haftası saat 12.00 – 18.00 saatleri arasında çocukların büyüyüp gelişmeleri için en önemli unsur olan ‘merak’ güdüsünü uyandırarak hayal dünyalarını geliştirecek Bilim Şenliği haftasında ayrıca Planetaryum & Böcek Sergisi ve Deney Restoran’ı gibi birbirinden farklı ve eğitici etkinliklerde gerçekleşecek.

Vadistanbul’a gelen 4-7 yaş aralığındaki çocuklar için etkinliklerin ücretsiz olduğu Bilim Şenliği’nde atölyelere katılım kontenjanla sınırlıdır. Bilim Şenliği’nde çocukların yaratıcılığına ilham verecek muhteşem anlar geçirmelerine tanık olacaksınız.

“Kuzucuk” Vadistanbul’a Konuk Oluyor

TRT Çocuk kanalının sevilen çizgi filmi ‘‘Kuzucuk’’ eğlence dolu gösterisi ile Vadistanbul’da minik hayranlarıyla buluşuyor.

Kuzucuk ve arkadaşlarının maceralarını ilgiyle izleyen çocuklar, hayranı oldukları kahramanlar ile canlı olarak tanışma fırsatı yakalayarak, Kuzucuk ve İbikli ile heyecan dolu bir gösteriyi izleme fırsatı yakalayacak.

Kuzucuk, 27 Ocak – 2 Şubat tarihleri arasında her gün Vadistanbul zemin katta bulunan etkinlik alanında 14.00 – 16.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleşecektir. Etkinlik ücretsiz olup,3 – 11 yaş arasındaki tüm minik misafirlere açıktır.

E-Bültene Katıl Etkinliklerden Haberdar Ol...
Diğer AVM Etkinlikleri
Buyaka Avm Miniklerin sömestir keyfi, “Buyaka Ice Dream” ile taçlanacak
Buyaka AVM, sömestir tatiline eğlence dolu bir sürpriz hazırlıyor. Tatil eğlencesini 2’ye katlayacak “Buyaka Ice Dream etkinliği”, 17 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında miniklerle buluşacak. 
Etkinlik Tarihi: 17 Ocak - 02 Şubat 2020
Kanyon Avm ÇOCUKÇA EĞLENCE KANYON’DA!
Yarı yıl tatili boyunca Kanyon’a gelen çocuklar, Imagineer Kids iş birliği ile düzenlenecek “Köpekler Bale Yapamaz Kukla Oyunu”, “Köpek Kukla Atölyesi”, “Ama Bu Balığın Parmakları Var Kukla Oyunu”, “Balık Kukla Atölyesi” ve “Sualtının Ritmi Atölyesi”nde h
Etkinlik Tarihi: 18 Ocak - 31 Ocak 2020
Marmara Forum Avm Marmara Forum’dan yarı yıl tatiline özel ‘Robotik Dünyalar Festivali’
Marmara Forum AVM bu yarı yıl tatilinde, 3-12 yaş arası çocuklar için ‘Robotik Dünyalar Festivali’ne ev sahipliği yapacak.
Etkinlik Tarihi: 17 Ocak - 02 Şubat 2020
Anatolium Marmara Avm ROBOTLAR ANATOLIUM MARMARA’DA!
Türkiye’de ilk defa gerçekleşecek İnsansı Robotlar etkinliği Anatolium Marmara’da sizlerle buluşacak.
Etkinlik Tarihi: 17 Ocak - 14 Şubat 2020
Beylikdüzü Migros Avm Sömestr Tatilinde Çocuklar Beylikdüzü Migros AVM LEGO® Festivali’nde Buluşuyor
Beylikdüzü Migros AVM, sömestr tatilinde çocuklar keyifle vakit geçirip, hayallerini gerçeğe dönüştürsün diye çok özel bir etkinlik düzenliyor.
Etkinlik Tarihi: 17 Ocak - 26 Ocak 2020
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ