Masalsı Bir Yeni Yıl TerraCity’de

Etkinlik Tarihi: 26 Kasım - 02 Ocak 2022

Antalya’nın premium alışveriş merkezi TerraCity, her yıl olduğu gibi bu yıl da ziyaretçilerinin yeni yıl heyecanına ve mutluluğuna ortak oluyor. 

TerraCity’de 26 Kasım 2021-02 Ocak 2022 14.00-20.00 saatleri arasında (Pazartesi-Salı hariç) teras katta düzenlenecek olan WinterCity festivali, ziyaretçilerine atlıkarıncadan yılbaşı pazarına, canlı müzikten kar yağışına kadar yılbaşı ruhunu yansıtan her anı yaşatacak.

Antalya’da ayrıcalıklı alışverişin adresi TerraCity Alışveriş Merkezi, 26 Kasım 2021- 02 Ocak 2022 tarihleri arasında Terracity “Roof Garden”da düzenlenecek WinterCity etkinliği ile ziyaretçilerine yılbaşının büyüsünü ve mutluluğunu yaşatacak. Her yıl Antalyalılar tarafından büyük ilgi gören WinterCity etkinliğini bu yıl da tekrarlayan TerraCity, muhteşem bir atmosfere bürünecek.

26 Kasım Cuma günü kapılarını açan WinterCity; canlı ve ücretsiz gerçekleşen Jabbar konseri ile Antalyalılara eşsiz dakikalar yaşattı. 2 Ocak tarihine kadar devam edecek etkinlikle TerraCity, ücretsiz atlıkarıncadan canlı müziğe her detayın düşünüldüğü WinterCity kapsamında Antalya’ya kar yağdıracak ve 7’den 70’e herkese keyifli anlar yaşatacak. WinterCity ayrıca 15 evden oluşan alışveriş sokağı ile özel tasarım ve el yapımı ürünlerle hediye alışverişine de alternatif oluşturacak.

E-Bültene Katıl Etkinliklerden Haberdar Ol...
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ