LEGO® Festivali Tepe Nautilus’ta (ERTELENDİ)

Etkinlik Tarihi: 07 Mart - 22 Mart 2020

LEGO® Festivali Tepe Nautilus’ta (ERTELENDİ)

Tepe Nautilus, 7-22 Mart tarihleri arasında minik ziyaretçilerini LEGO® Festivali’ne davet ediyor. Tepe Nautilus’ta kurulacak özel LEGO® tasarım alanlarında çocuklar hayal güçlerini kullanarak yaratıcılıklarını keşfederken, en sevilen LEGO® karakterleriyle de bir araya gelecek.

Bilkent Holding’in önde gelen şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım yönetiminde olan Tepe Nautilus, minik ziyaretçilerini LEGO® Festivali ile eğlenceye davet ediyor. Mart ayı boyunca hafta sonları gerçekleşecek etkinliklerde çocuklar, hayal güçlerini kullanarak yaratıcılıklarını keşfedecek.

Minik ziyaretçiler, 7-8 Mart tarihlerinde LEGO® City alanlarında bina ve araç tasarlayarak yeni bir şehir inşa ederken, LEGO® Frozen alanında Elsa karakteri ile bir araya gelecek. 14 -15 Mart tarihlerinde LEGO® Friends alanında Friends Kızları için özel sahneleri Friends karakteri Stephanie ile hazırlayacak. Star Wars hayranları da LEGO® alanında en sevdikleri karakterlere LEGO® parçaları ile hayata verecek.21-22 Mart tarihlerinde ise LEGO® Spider-Man ve LEGO® Duplo alanlarında çocuklar Spider - Man karakteri ile buluşacak.

Tepe Nautilus ücretsiz olarak gerçekleşecek LEGO® Festivali’ne tüm minik ziyaretçilerini davet ediyor.

Etkinlik Detayları
7-8 Mart: LEGO® Frozen - LEGO® City -Elsa karakteri ile buluşma
14-15 Mart: LEGO® Star Wars - LEGO® Friends - Stephanie karakteri ile buluşma
21-22 Mart: LEGO® Spider- Man - LEGO® Duplo - Spider -Man karakteri ile buluşma
Etkinlik saati: 12:00-20:00
Etkinlik Yeri: Tepe Nautilus 1. Kat

E-Bültene Katıl Etkinliklerden Haberdar Ol...
Diğer AVM Etkinlikleri
Kanyon Avm KANYON’DA ŞEHRE DÖNÜŞ BAŞLADI!
Kanyon, sevdiklerini şaşırtmak ve kendisini mutlu etmek isteyenleri, sürpriz markalar ile Kanyon Air konseptiyle açık havada buluşturuyor!
Etkinlik Tarihi: 21 Eylül - 04 Ekim 2020
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ