Çocuklar Yaz Tatilinde Tepe Nautilus’un Keyifli Atölyelerinde Buluşacak

05 Ağustos - 27 Ağustos 2017
Çocuklar Yaz Tatilinde Tepe Nautilus’un Keyifli Atölyelerinde Buluşacak
Çocuklar yaz tatilinde Tepe Nautilus’un keyifli atölyelerinde buluşacak
 
Tepe Nautilus AVM bu yaz tatilinde de küçük misafirlerini unutmadı. Şapka boyamadan, plaj çantası ve bileklik tasarlamaya, ahşap çiçek yapımından deniz kabuklarını boyama ve uçurtma atölyesine birbirinden keyifli aktiviteler Ağustos ayı boyunca her hafta sonu Tepe Nautilus’ta ücretsiz olarak çocuklarla buluşacak.
 
Ziyaretçileriyle güçlü bir bağ oluşturduğu dolu dolu 15 yılı geride bırakan, İstanbul’un köklü alışveriş merkezi Tepe Nautilus; çocuklara özel etkinlikleriyle yaz tatilini daha da keyifli hale getiriyor. Tepe Nautilus, Ağustos ayı boyunca her hafta sonu birbirinden farklı ve keyifli çocuk atölyelerine ev sahipliği yapacak.
 
Çocuklar bu atölyelerde, yazın ruhuna uygun olarak deniz kabukları ve şapka boyayıp, kendi plaj çantasını tasarlayabilecek. Uçurtma atölyesine katılarak eğlenceli vakit geçirip, bileklik tasarlama ve ahşap çiçek atölyesinde el becerilerini geliştirebilecek.
 
Eğlenceli oyunlar, miniklerin el becerilerini geliştirecek atölyeler ve birbirinden keyifli aktiviteler Ağustos ayı boyunca her hafta sonu Tepe Nautilus AVM yemek katındaki etkinlik alanında, ücretsiz olarak çocuklar ve onlarla keyifli bir tatil programı yapmak isteyen ailelerini bekliyor.
 

Haritada Göster

Tepe Nautilus Avm

Adres: Fatih sk. Acıbadem Kadıköy/İstanbul

Telefon: 0216 339 39 29