Eğitim İçin Bir Tohum Projesi & Emir Konseri Meydan Sahne'de !

Etkinlik Tarihi: 16 Eylül 2018
Dillerden Düşmeyen Şarkıları ile Başarılı Sanatçı Emir  ‘’Eğitim İçin Bir Tohum’’ Projesi Kapsamında Meydan İstanbul’da Sevenleri ile buluşuyor! 
 
EĞİTİM İÇİN 1 TOHUM projesi kapsamında özel olarak tasarlanan saksılardan satın alan herkes, maddi imkânları sebebi ile eğitim alma zorluğu çeken öğrencilere burs verme imkânı sunuyor, bunun yanı sıra doğada tohumunuz ağaç olarak yeşeriyor!
 
‘’Eğitim İçin Bir Tohum Projesi’’ Oku Sev Vakfı’nda projelendirilen ve maddi aksaklıklar sebebi ile eğitimi yarıda kalmış veya eğitim desteğine ihtiyacı olan  öğrencilere  burs olanağı  sağlamak amacı ile oluşturulmuştur. Projenin amacı, Ülkemizdeki ormanların geleceği için farkındalık yaratmayı hedeflemektedir. İş dünyasından  sanat ve cemiyet hayatına kadar önemli isimler bir araya  gelerek, doğa ve eğitim temalı saksılar tasarlamışlardır.
 
Eğitim İçin Bir Tohum Sosyal Sorumluluk projesine dikkat çekmek isteyen ve destek veren Meydan İstanbul Alışveriş Merkezi, bu proje kapsamında, sevilen şarkıları ile başarılı sanatçı Emir’i ağırlıyor olacak. Emir konseri 16 Eylül Pazar Günü saat 17:00’da Meydan Açık Hava sahnesinde gerçekleşecek olup, sevenleri sanatçı ile buluşma imkânı bulmuş olacak. Eğitim için Bir Tohum projesi standını Meydan İstanbul Alışveriş Merkezinde 6 Eylül -25 Eylül tarihleri arasında ziyaret edebilirsiniz.
 
ETKİNLİK Olunca Haber Ver...
Diğer AVM Etkinlikleri
Marmara Park Avm Redd En Yeni Şarkıları ile Marmara Park Avmde
Marmara Park Alışveriş Merkezi, 28 Mayıs’ta gerçekleşecek Redd konseriyle ziyaretçilerine yine benzersiz bir müzik ziyafeti yaşatacak.
Etkinlik Tarihi: 28 Mayıs 2019
212 Avm /Outlet RAMAZAN’DA Prof. Dr. NİHAT HATİPOĞLU 212 OUTLET’TE
Sohbetleri ile insanların ufkunu açan, Ramazan ayının olmazsa olmazı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu 212 Outlet’te olacak.
Etkinlik Tarihi: 16 Mayıs - 30 Mayıs 2019
Metrocity Avm Ramazan’da Eğlencenin Adresi MetroCity
MetroCity Alışveriş Merkezi, geleneksel Ramazan eğlencelerini yaşatmaya devam ediyor. Nerede o eski Ramazanlar” diyenler, bu yıl da MetroCity Alışveriş Merkezi’nde buluşuyor.
Etkinlik Tarihi: 10 Mayıs - 02 Haziran 2019
Carousel Avm Ramazan Coşkusu Carousel Avm'de
Ramazan'a özel Çocuklar için birbirinden eğlenceli etkinlikler ve Fasıl, Sema Gösterileri, Karagöz ve Hacivat show Ramazan'a özel Carousel Avm'de
Etkinlik Tarihi: 11 Mayıs - 02 Haziran 2019
Vadistanbul Avm Ramazan’da Vadistanbul’da Şenlik Var
Vadistanbul, Ramazan ayı boyunca birbirinden güzel etkinliklere ev sahipliği yapacak. Farklı Ramazan etkinliklerini deneyimlemek isteyenler, 11 Mayıs – 2 Haziran tarihleri arasında her hafta sonu Vadistanbul etkinlik alanında yerlerini alacak.
Etkinlik Tarihi: 11 Mayıs - 02 Haziran 2019
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ