Eğitim İçin Bir Tohum Projesi & Emir Konseri Meydan Sahne'de !

16 Eylül 2018
Eğitim İçin Bir Tohum Projesi & Emir Konseri Meydan Sahne'de !
Dillerden Düşmeyen Şarkıları ile Başarılı Sanatçı Emir  ‘’Eğitim İçin Bir Tohum’’ Projesi Kapsamında Meydan İstanbul’da Sevenleri ile buluşuyor! 
 
EĞİTİM İÇİN 1 TOHUM projesi kapsamında özel olarak tasarlanan saksılardan satın alan herkes, maddi imkânları sebebi ile eğitim alma zorluğu çeken öğrencilere burs verme imkânı sunuyor, bunun yanı sıra doğada tohumunuz ağaç olarak yeşeriyor!
 
‘’Eğitim İçin Bir Tohum Projesi’’ Oku Sev Vakfı’nda projelendirilen ve maddi aksaklıklar sebebi ile eğitimi yarıda kalmış veya eğitim desteğine ihtiyacı olan  öğrencilere  burs olanağı  sağlamak amacı ile oluşturulmuştur. Projenin amacı, Ülkemizdeki ormanların geleceği için farkındalık yaratmayı hedeflemektedir. İş dünyasından  sanat ve cemiyet hayatına kadar önemli isimler bir araya  gelerek, doğa ve eğitim temalı saksılar tasarlamışlardır.
 
Eğitim İçin Bir Tohum Sosyal Sorumluluk projesine dikkat çekmek isteyen ve destek veren Meydan İstanbul Alışveriş Merkezi, bu proje kapsamında, sevilen şarkıları ile başarılı sanatçı Emir’i ağırlıyor olacak. Emir konseri 16 Eylül Pazar Günü saat 17:00’da Meydan Açık Hava sahnesinde gerçekleşecek olup, sevenleri sanatçı ile buluşma imkânı bulmuş olacak. Eğitim için Bir Tohum projesi standını Meydan İstanbul Alışveriş Merkezinde 6 Eylül -25 Eylül tarihleri arasında ziyaret edebilirsiniz.
 

Haritada Göster

Meydan istanbul Avm

Adres: FSM Mh Balkan Cd Ümraniye İstanbul

Telefon: 0216 526 01 01