Metropol İstanbul’da Çocuklara Özel Etkinlikler

Etkinlik Tarihi: 29 Eylül - 13 Ekim 2019

Metropol İstanbul’da Çocuklara Özel Etkinlikler

Açılış dönemi için planladığı festival kapsamında çocukları da unutmayan Metropol İstanbul, Ekim ayında da çocukların yüzünü güldürmeye devam edecek.

Hayallerindeki sihir dünyasına kitaplar ve filmlerle ulaşan çocuklar, 29 Eylül-13 Ekim tarihleri arasında “Sihirbaz Okulu” ile artık sihirlerin gizemini çözecekler. Aktivite konseptine yeni bir bakış açısı getiren sihirbaz okulunda; asa yapım atölyesi ve led ekranda sihirbazlığın incelikleri gibi tiyatral aktiviteler yer alırken, çocuklara kendi çizdikleri ejderhaları canlandırabilecekleri sihirli bir dünya sunuluyor.

Gelecekte çocukların hangi meslek olursa olsun başarılı olabilmelerini sağlayacak 5 eğitim modülünün öğretildiği “Sıradışı Meslekler” de 14-28 Ekim tarihleri arasında Metropol İstanbul’da hem öğreten hem eğlendiren aktiviteler arasında yer alıyor.

Türkiye’nin en kapsamlı aile eğlence merkezi Hupalupa

Toplam 11 bin m2’lik kapalı alanda muhteşem bir eğlence deneyimi vaat eden Hupalupa, 8 m’ye varan tırmanma duvarları, Türkiye’nin en büyük m2’li trambolini, 2 katlı ip parkuru, sanal ve artırılmış gerçeklik alanları ve özel ışıklandırmalı bowling salonuyla eğlencenin sınırlarını zorlayacak. Yaklaşık 4 olimpik yüzme havuzu büyüklüğüyle Türkiye’nin en büyük üzeri kapalı trambolin alanına sahip olan Hupalupa, çocuklara özel tasarlanmış 555 m2’liksoftplay oyun parkurunu da bünyesinde barındırıyor. Volcano, mini çarpışan arabalar, botlu kaydırak ve 7.7 m yüksekliği olan dev kaydırakları bulunan Hupalupa, minikler için eğlence ve aktivite dolu bir seçenek olacak.
 

E-Bültene Katıl Etkinliklerden Haberdar Ol...
Diğer AVM Etkinlikleri
Capacity Avm Şubat Ayında Herkes için Eğlence Capacity’de!
Capacity şubat ayında, yaratıcı atölyeleri, özel gün etkinlikleri ve vazgeçilmez spor aktiviteleriyle dopdolu bir şölene hazırlanıyor!
Etkinlik Tarihi: 01 Şubat - 01 Mart 2020
Metro Corner Avm Dudullu EFSANE SALI PAZARI METRO CORNER AVM’DE !
Metro Corner AVM ziyaretçilerini daha cazip fiyatlarla alışveriş yapabilmesi için Efsane Salı Pazarı’na davet ediyor.
Etkinlik Tarihi: 01 Ocak - 31 Aralık 2020
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ