Yakın Gelecek Marmara Park’ ta

Etkinlik Tarihi: 18 Mayıs - 26 Mayıs 2019

Yakın Gelecek Marmara Park’ ta

Düzenlediği etkinliklerle ziyaretçilerine farklı deneyimler sunan Marmara Park Alışveriş Merkezi, 18-26 Mayıs tarihleri arasında teknoloji meraklılarını bir araya getirecek SmarTech ile yeni bir etkinliğe daha imza atıyor. Ev, kafe ve mağaza olmak üzere üç ana bölümden oluşacak etkinlikte, Marmara Park ziyaretçileri Pen+, Volterman, Oddball, robot hayvanlar gibi son teknolojiye sahip birçok ürünü deneyimleme fırsatı yakalayacak. 

Marmara Park Alışveriş Merkezi 18-26 Mayıs tarihleri arasında ev sahipliği yapacağı SmarTech etkinliğiyle ziyaretçilerini yakın geleceğin teknolojileri ile buluşturacak. Ziyaretçilerin, teknoloji döngüsünü deneyimlemelerini ve teknolojiye olan bakış açılarını zenginleştirmeyi amaçlayan etkinlik, 8 gün boyunca devam edecek. Ziyaretçiler, Marmara Park içindeki ev, kafe ve mağaza alanları olmak üzere üç ana kısımdan oluşacak SmarTech etkinlik alanında, hayatımızda fazlası ile yer edinecek olan birbirinden ilginç teknolojik cihazlar hakkında bilgi edinirken bu teknolojileri deneyimleme fırsatını da yakalayacak.

Deftere yazılanları eş zamanlı olarak elektronik cihazlara aktarmayı sağlayan Pen+, web kaynaklı herhangi bir içeriği gerçek zamanlı olarak güncelleyebilen Scribit, göz ifadeleriyle insanlarla etkileşime giren evcil baykuş Ulo ve insanlarla iletişim kurabilen ve eğitilebilen köpek Aibo, ev alanında Marmara Park ziyaretçilerine teknoloji ve eğlenceyi birarada sunacak.

Farklı tasarımlara sahip cihazların olduğu kafe alanında ziyaretçiler, Beam robot ile verdikleri kahve siparişini Kuka robotunun “elinden” içebilecek. Gazete sayfalarını izlemeyi sağlayan VR ve elektronik aletleri kablosuz olarak şarj edilebilen QI da ziyaretçilerin kullanımına açık olacak. Oddball, PixbackPack, Volterman, Lumos Vuzix Blade gibi farklı cihazların olduğu mağaza alanında ise Marmara Park ziyaretçileri, farklı kullanım amaçlarına sahip birçok ürünle tanışacak.

E-Bültene Katıl Etkinliklerden Haberdar Ol...
Diğer AVM Etkinlikleri
Capacity Avm Capacity’de eylül ayında eğlenceli sürprizler sizlerle!
Rengârenk atölyelerle dolu bir tatilin ardından okulların açılmasının heyecanı yaşanıyor. Capacity AVM’de birbirinden eğlenceli atölye ve etkinliklerle sıcacık bir yaz tatili, yerini yepyeni heyecanlara bırakmaya hazırlanıyor!
Etkinlik Tarihi: 06 Eylül - 29 Eylül 2019
Marmara Park Avm Marsı Keşfetmeye Hazır mısın?
Marmara Park Alışveriş Merkezi, 21-29 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek Ufozaytürk Uzay Macerası ile tüm çocukları benzersiz ve unutulmaz bir maceraya yaşamaya davet ediyor.
Etkinlik Tarihi: 21 Eylül - 29 Eylül 2019
Marmara Forum Avm Marmara Forum’daki karnavalda çocuklara Mini Ada öğretmenlik yapacak
Ulusal ve uluslararası 300’ü aşkın marka ile ziyaretçilerine eşsiz bir AVM deneyimi yaşatan Marmara Forum, “Mini Ada ile Robotik Eğlence Karnavalı” isimli okula dönüş etkinliğinde, çocukları yarının dünyasıyla buluşturuyor.
Etkinlik Tarihi: 21 Eylül - 13 Ekim 2019
Vadistanbul Avm Kral Şakir Çocuklarla Vadistanbul’da Buluşuyor
Fenomen çizgi film Kral Şakir, canlı gösterisi için Vadistanbul’a konuk oluyor.
Etkinlik Tarihi: 05 Ekim - 13 Ekim 2019
Beylikdüzü Migros Avm Beylikdüzü Migros AVM’de Rengarenk Bir Etkinlik
Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi, ev sahipliği yaptığı etkinliklere hız kesmeden devam ediyor.
Etkinlik Tarihi: 14 Eylül - 29 Eylül 2019
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ