Sömestr Tatilinde Marmara Park’ta Her Çocuk Minik Türk Yıldızı Olacak

Etkinlik Tarihi: 17 Ocak - 26 Ocak 2020

Marmara Park’tan Geleceğin Havacılarına Özel Etkinlik

Sömestr Tatilinde Marmara Park’ta Her Çocuk Minik Türk Yıldızı Olacak

Marmara Park Alışveriş Merkezi sömestr tatilinde tüm çocukları Minik Türk Yıldızları etkinliğine davet ediyor. 17-26 Ocak tarihleri arasında “İstikbal Göklerdedir” sloganıyla hazırlanan etkinlikte, simülatör uçakla İstanbul semalarında gezintiye çıkan çocuklar Türk havacılık tarihinin en önemli iki kahramanı olan Hezarfen ve Vecihi ile tanışma fırsatını da yakalayacak.

Düzenlediği etkinlikler, konserler ve kampanyalarla ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatan Marmara Park Alışveriş Merkezi, sömestr tatilinde çocukları çok özel bir etkinlikte misafir ediyor. 17-26 Ocak günleri arasında “İstikbal Göklerdedir” sloganıyla gerçekleştirilecek Minik Türk Yıldızları etkinliğiyle Marmara Park, geleceğin havacılarıyla buluşuyor.

Etkinlik kapsamında çocuklar, interaktif bir tiyatro oyununa katılarak Türk havacılık tarihinin en önemli iki kahramanı olan Hezarfen ile Vecihi’nin serüvenine dahil olacak, böylece hem eğlenecek hem de havacılık tarihiyle ilgili önemli bilgiler edinecek. İsteyen çocuklar etkinlik alanında bulunan simülatör uçakla İstanbul semalarında gezintiye çıkabilecek. Etkinliğe katılan tüm çocuklara “İstanbul” temalı boyama kitapları hediye eden Marmara Park, bu sayede katılımcılara kendi hayallerindeki İstanbul’u renklendirebilme fırsatı da sunacak. 10 gün boyunca, günde 8 seans olarak gerçekleştirilecek “Minik Türk Yıldızları” etkinliğinde her seansa katılım 20 kişiyle sınırlı tutulacak. Katılım için etkinlik alanında kayıt yaptırmak yeterli olacak.

E-Bültene Katıl Etkinliklerden Haberdar Ol...
Diğer AVM Etkinlikleri
Buyaka Avm Miniklerin sömestir keyfi, “Buyaka Ice Dream” ile taçlanacak
Buyaka AVM, sömestir tatiline eğlence dolu bir sürpriz hazırlıyor. Tatil eğlencesini 2’ye katlayacak “Buyaka Ice Dream etkinliği”, 17 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında miniklerle buluşacak. 
Etkinlik Tarihi: 17 Ocak - 02 Şubat 2020
Kanyon Avm ÇOCUKÇA EĞLENCE KANYON’DA!
Yarı yıl tatili boyunca Kanyon’a gelen çocuklar, Imagineer Kids iş birliği ile düzenlenecek “Köpekler Bale Yapamaz Kukla Oyunu”, “Köpek Kukla Atölyesi”, “Ama Bu Balığın Parmakları Var Kukla Oyunu”, “Balık Kukla Atölyesi” ve “Sualtının Ritmi Atölyesi”nde h
Etkinlik Tarihi: 18 Ocak - 31 Ocak 2020
Marmara Forum Avm Marmara Forum’dan yarı yıl tatiline özel ‘Robotik Dünyalar Festivali’
Marmara Forum AVM bu yarı yıl tatilinde, 3-12 yaş arası çocuklar için ‘Robotik Dünyalar Festivali’ne ev sahipliği yapacak.
Etkinlik Tarihi: 17 Ocak - 02 Şubat 2020
Anatolium Marmara Avm ROBOTLAR ANATOLIUM MARMARA’DA!
Türkiye’de ilk defa gerçekleşecek İnsansı Robotlar etkinliği Anatolium Marmara’da sizlerle buluşacak.
Etkinlik Tarihi: 17 Ocak - 14 Şubat 2020
Beylikdüzü Migros Avm Sömestr Tatilinde Çocuklar Beylikdüzü Migros AVM LEGO® Festivali’nde Buluşuyor
Beylikdüzü Migros AVM, sömestr tatilinde çocuklar keyifle vakit geçirip, hayallerini gerçeğe dönüştürsün diye çok özel bir etkinlik düzenliyor.
Etkinlik Tarihi: 17 Ocak - 26 Ocak 2020
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ