Can Gox Hayranlarıyla Marmara Park’ta Buluşacak

Etkinlik Tarihi: 13 Haziran 2019

Düzenlediği konserlerle ziyaretçilerini sevilen sanatçılarla buluşturmaya devam eden Marmara Park Alışveriş Merkezi, 13 Haziran’da Can Gox’u konuk edecek.

Düzenlediği konser serilerine hız kesmeden devam eden Marmara Park Alışveriş Merkezi, 13 Haziran’da sahnesinde sevilen şarkıcı Can Gox’u misafir ediyor. 13 Haziran Perşembe günü saat 17.00’de gerçekleşecek konserde, özgün yorumuyla dikkat çeken Can Gox sevilen şarkılarını Marmara Park ziyaretçileri için seslendirecek.

Can Gox, yeniden yorumladığı “Ah Bir Ataş Ver”, “Haydar Haydar”, “Unutama Beni”, “Neredesin Sen”, “İçimde Ölen Biri Var” gibi unutulmaz şarkılarla tanınıyor. Birçok müzik otoritesince sesi ve yorumu usta müzisyen Cem Karaca’ya benzetilen Can Gox, yaptığı müziği Anadolu Blues olarak tanımlıyor.

E-Bültene Katıl Etkinliklerden Haberdar Ol...
Diğer AVM Etkinlikleri
Emaar Avm /Shopping Mall Emaar sosyal medyadaki yüzünü arıyor
İstanbul’un en gözde ve trend alışveriş merkezi Emaar, çok keyifli ve eğlenceli bir projeyle sosyal medya yüzünü arıyor.
Etkinlik Tarihi: 13 Haziran - 30 Haziran 2019
Vadistanbul Avm En Sevimli Karne Hediyesi Vadistanbul’da
Vadistanbul, bütün sene çok çalışıp yorulan miniklere 15 – 23 Haziran tarihleri arasında My Little Pony etkinliği ile keyifli bir dünyanın kapılarını aralıyor.
Etkinlik Tarihi: 15 Haziran - 23 Haziran 2019
Kanyon Avm YAZ BOYUNCA İYİ MÜZİK KANYON’DA!
Her zaman yenilikleri yakından takip eden ve sektörün öncüleri arasında yer alan Kanyon, misafirlerini yaz boyunca müzikle karşılayacak.
Etkinlik Tarihi: 14 Haziran - 31 Temmuz 2019
Capacity Avm Tatilin Keyfini Capacity’de Doyasıya Yaşa!
Yaz aylarına yaratıcı çocuk atölyeleri ve müzik dinletileriyle merhaba diyecek Capacity’de, muhteşem etkinlikler yazın tadını doyasıya çıkarmak isteyenleri bekliyor!
Etkinlik Tarihi: 07 Haziran - 30 Haziran 2019
Metrocity Avm MetroCity’de Çocuklar için Sanat ve Tasarım Atölyeleri
MetroCity Alışveriş Merkezi, minik ziyaretçileri için her hafta sonu 14.00-18.00 saatleri arasında sanat ve tasarım atölyeleri düzenliyor.
Etkinlik Tarihi: 20 Nisan - 30 Haziran 2019
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ