Marmara Forum’daki karnavalda çocuklara Mini Ada öğretmenlik yapacak

Etkinlik Tarihi: 21 Eylül - 13 Ekim 2019

Ulusal ve uluslararası 300’ü aşkın marka ile ziyaretçilerine eşsiz bir AVM deneyimi yaşatan Marmara Forum, “Mini Ada ile Robotik Eğlence Karnavalı” isimli okula dönüş etkinliğinde, çocukları yarının dünyasıyla buluşturuyor. İnsansı robotlar Mini Ada ve Ada GH eşliğinde kodlama dersleri alacak çocuklar, yoga ve yaratıcı drama atölyeleriyle de bilişsel ve duygusal yeteneklerini geliştirecek.

İSTANBUL Bakırköy’de yer alan Marmara Forum Alışveriş Merkezi içindeki Forum Kids Silicon Valley eğitim ve eğlence alanı, çocuklara özel “fütüristik” bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. “Mini Ada ile Robotik Eğlence Karnavalı” etkinliği kapsamında minik ziyaretçiler, 21,22,28,29 Eylül ile 5,6,12,13 Ekim tarihlerinde, hafta sonları 14.00-20.00 saatleri arasında insansı robotlar eşliğinde katılacakları kodlama dersleriyle yapay zekâyla tanışarak yarının dünyasına adım atarken, yoga dersleri ve yaratıcı drama atölyeleriyle de hem eğlenceli zaman geçirecek hem de bilişsel ve duygusal yeteneklerini geliştirecek.

Robotlarla hem ders hem dans…
Etkinliğe katılacak 3-12 yaş aralığındaki çocuklar, Türkiye’nin yerli markası AKINROBOTICS şirketiyle yapılan iş birliği çerçevesinde, hem insansı robotlar Mini Ada ve Ada GH’ı yakından tanıma ve kodlama dersleri alma imkânı bulacak hem de tam anlamıyla bir STEM-A (Bilim, Teknoloji, Mühendislik, Matematik ve Sanat) programını deneyimleme şansı yakalayacak. Marmara Forum’daki okula dönüş etkinlikleri bununla da sınırlı kalmayacak.

Belki de ilk kez insansı robotlarla tanışacak olan minik konuklar, Kids Karaoke partilerinde de Just Dance Dünya Şampiyonu Umutcan Tütüncü ve aynı robotlarla bu kez dans edip şarkı söyleyerek sosyal ve sahne becerilerini ilerletme imkânı bulacak.
Etkinlikler içinde yer alan atölyelere katılım ücretsiz olup, kontenjanlarla sınırlıdır. Etkinliklere kayıtlar Forum Kids Silicon Valley alanında yapılacaktır.

E-Bültene Katıl Etkinliklerden Haberdar Ol...
Diğer AVM Etkinlikleri
Marmara Park Avm Marmara Park Büyük Mücadeleyi Kurtuluş Yolu Sergisi ile Anlatacak
Marmara Park Alışveriş Merkezi, 29 Ekim – 10 Kasım 2019 tarihleri arasında ziyaretçilerini Kurtuluş Yolu Sergisi ile buluşturacak.
Etkinlik Tarihi: 29 Ekim - 10 Kasım 2019
Capacity Avm Festival Tadında Eğlence Capacity’de Sizlerle!
Festival Tadında Eğlence Capacity’de Sizlerle! Capacity, misafirlerini ekim ayında çok özel tasarım atölyelerine davet ediyor.
Etkinlik Tarihi: 04 Ekim - 29 Ekim 2019
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ