Marmara Forum’daki karnavalda çocuklara Mini Ada öğretmenlik yapacak

Etkinlik Tarihi: 21 Eylül - 13 Ekim 2019

Ulusal ve uluslararası 300’ü aşkın marka ile ziyaretçilerine eşsiz bir AVM deneyimi yaşatan Marmara Forum, “Mini Ada ile Robotik Eğlence Karnavalı” isimli okula dönüş etkinliğinde, çocukları yarının dünyasıyla buluşturuyor. İnsansı robotlar Mini Ada ve Ada GH eşliğinde kodlama dersleri alacak çocuklar, yoga ve yaratıcı drama atölyeleriyle de bilişsel ve duygusal yeteneklerini geliştirecek.

İSTANBUL Bakırköy’de yer alan Marmara Forum Alışveriş Merkezi içindeki Forum Kids Silicon Valley eğitim ve eğlence alanı, çocuklara özel “fütüristik” bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. “Mini Ada ile Robotik Eğlence Karnavalı” etkinliği kapsamında minik ziyaretçiler, 21,22,28,29 Eylül ile 5,6,12,13 Ekim tarihlerinde, hafta sonları 14.00-20.00 saatleri arasında insansı robotlar eşliğinde katılacakları kodlama dersleriyle yapay zekâyla tanışarak yarının dünyasına adım atarken, yoga dersleri ve yaratıcı drama atölyeleriyle de hem eğlenceli zaman geçirecek hem de bilişsel ve duygusal yeteneklerini geliştirecek.

Robotlarla hem ders hem dans…
Etkinliğe katılacak 3-12 yaş aralığındaki çocuklar, Türkiye’nin yerli markası AKINROBOTICS şirketiyle yapılan iş birliği çerçevesinde, hem insansı robotlar Mini Ada ve Ada GH’ı yakından tanıma ve kodlama dersleri alma imkânı bulacak hem de tam anlamıyla bir STEM-A (Bilim, Teknoloji, Mühendislik, Matematik ve Sanat) programını deneyimleme şansı yakalayacak. Marmara Forum’daki okula dönüş etkinlikleri bununla da sınırlı kalmayacak.

Belki de ilk kez insansı robotlarla tanışacak olan minik konuklar, Kids Karaoke partilerinde de Just Dance Dünya Şampiyonu Umutcan Tütüncü ve aynı robotlarla bu kez dans edip şarkı söyleyerek sosyal ve sahne becerilerini ilerletme imkânı bulacak.
Etkinlikler içinde yer alan atölyelere katılım ücretsiz olup, kontenjanlarla sınırlıdır. Etkinliklere kayıtlar Forum Kids Silicon Valley alanında yapılacaktır.

E-Bültene Katıl Etkinliklerden Haberdar Ol...
Diğer AVM Etkinlikleri
Capacity Avm Şubat Ayında Herkes için Eğlence Capacity’de!
Capacity şubat ayında, yaratıcı atölyeleri, özel gün etkinlikleri ve vazgeçilmez spor aktiviteleriyle dopdolu bir şölene hazırlanıyor!
Etkinlik Tarihi: 01 Şubat - 01 Mart 2020
Metro Corner Avm Dudullu EFSANE SALI PAZARI METRO CORNER AVM’DE !
Metro Corner AVM ziyaretçilerini daha cazip fiyatlarla alışveriş yapabilmesi için Efsane Salı Pazarı’na davet ediyor.
Etkinlik Tarihi: 01 Ocak - 31 Aralık 2020
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ