LEGO® FESTİVALİ İLE KANYON’DA OKULA DÖNÜŞ

Etkinlik Tarihi: 15 Eylül - 30 Eylül 2018
LEGO® FESTİVALİ İLE KANYON’DA OKULA DÖNÜŞ
 
Çocuklara yönelik eğitici, öğretici ve yaratıcılığı teşvik eden etkinlikleriyle her zaman adından söz ettiren Kanyon, yaz tatili dönüşü çocukları LEGO® Festivali’nde buluşturuyor. 15-30 Eylül tarihleri boyunca dünyanın önde gelen oyuncak markalarından LEGO®, birbirinden eğlenceli aktiviteler ile miniklere renkli saatler yaşatacak.
 
Kanyon, uzun bir yaz tatilinin ardından okul sıralarına dönüş yapan çocukları LEGO® Festivali’nde keyifli bir oyun deneyimi yaşamaya davet ediyor. Sergiler, dev LEGO® heykeller, LEGO® workshopları ve daha fazlası festival boyunca minik misafirlerle bir araya gelirken, hem eğlenceli hem eğitici bir dünyanın kapıları çocuklar için aralanıyor.
 
LEGO® City alanında çocuklar, şehrin binaları ve araçlarını çeşitli boyutlarda parçalar kullanarak tasarlayıp sergilerken, LEGO® Friends alanında LEGO® parçaları ile kendilerine ev, bahçe veya Friends kızları için sahne tasarlama fırsatı bulacaklar. LEGO® Ninjago Spinjitzu oyuncakları ile LEGO® Ninjago alanında çocuklar için heyecan dorukta olacak. Dev fil heykelinin yer aldığı LEGO® Duplo alanında çocuklar eğlenirken, öğrenmenin tadını çıkaracaklar.
 
Renkli aktivitelerin yanı sıra çocuklar, her saat başı Meet & Greet Zone’da sevilen kostüm karakterleri Kai, Emmet ve Stephanie ile buluşarak fotoğraf çektirebilecekler. LEGO® karakterleri Stephanie, Ninja Kai ve LEGO® Polis’in binlerce LEGO® parçasından oluşan dev heykellerinin yer alacağı festivalde minik misafirler, LEGO® City, LEGO® Friends ve LEGO® Ninjago’nun element setlerini sergi ünitelerinde inceleme fırsatı bulacaklar.
 
15 – 30 Eylül tarihlerinde 12.00 – 19.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan LEGO® Festivali’nin renkli atmosferini Kanyon’da yaşayın!
 
Etkinlikler farklı yaş gruplarına hitap etmektedir.
 
LEGO® City: 6-12 Yaş
LEGO® Friends: 6-12 Yaş
LEGO® Ninjago: 7-14 Yaş
LEGO® Duplo: 1-5 Yaş
 
Etkinlik ücretsizdir.
ETKİNLİK Olunca Haber Ver...
Diğer AVM Etkinlikleri
Marmara Park Avm Redd En Yeni Şarkıları ile Marmara Park Avmde
Marmara Park Alışveriş Merkezi, 28 Mayıs’ta gerçekleşecek Redd konseriyle ziyaretçilerine yine benzersiz bir müzik ziyafeti yaşatacak.
Etkinlik Tarihi: 28 Mayıs 2019
212 Avm /Outlet RAMAZAN’DA Prof. Dr. NİHAT HATİPOĞLU 212 OUTLET’TE
Sohbetleri ile insanların ufkunu açan, Ramazan ayının olmazsa olmazı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu 212 Outlet’te olacak.
Etkinlik Tarihi: 16 Mayıs - 30 Mayıs 2019
Metrocity Avm Ramazan’da Eğlencenin Adresi MetroCity
MetroCity Alışveriş Merkezi, geleneksel Ramazan eğlencelerini yaşatmaya devam ediyor. Nerede o eski Ramazanlar” diyenler, bu yıl da MetroCity Alışveriş Merkezi’nde buluşuyor.
Etkinlik Tarihi: 10 Mayıs - 02 Haziran 2019
Carousel Avm Ramazan Coşkusu Carousel Avm'de
Ramazan'a özel Çocuklar için birbirinden eğlenceli etkinlikler ve Fasıl, Sema Gösterileri, Karagöz ve Hacivat show Ramazan'a özel Carousel Avm'de
Etkinlik Tarihi: 11 Mayıs - 02 Haziran 2019
Vadistanbul Avm Ramazan’da Vadistanbul’da Şenlik Var
Vadistanbul, Ramazan ayı boyunca birbirinden güzel etkinliklere ev sahipliği yapacak. Farklı Ramazan etkinliklerini deneyimlemek isteyenler, 11 Mayıs – 2 Haziran tarihleri arasında her hafta sonu Vadistanbul etkinlik alanında yerlerini alacak.
Etkinlik Tarihi: 11 Mayıs - 02 Haziran 2019
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ