LEGO® FESTİVALİ İLE KANYON’DA OKULA DÖNÜŞ

15 Eylül - 30 Eylül 2018
LEGO® FESTİVALİ İLE KANYON’DA OKULA DÖNÜŞ
LEGO® FESTİVALİ İLE KANYON’DA OKULA DÖNÜŞ
 
Çocuklara yönelik eğitici, öğretici ve yaratıcılığı teşvik eden etkinlikleriyle her zaman adından söz ettiren Kanyon, yaz tatili dönüşü çocukları LEGO® Festivali’nde buluşturuyor. 15-30 Eylül tarihleri boyunca dünyanın önde gelen oyuncak markalarından LEGO®, birbirinden eğlenceli aktiviteler ile miniklere renkli saatler yaşatacak.
 
Kanyon, uzun bir yaz tatilinin ardından okul sıralarına dönüş yapan çocukları LEGO® Festivali’nde keyifli bir oyun deneyimi yaşamaya davet ediyor. Sergiler, dev LEGO® heykeller, LEGO® workshopları ve daha fazlası festival boyunca minik misafirlerle bir araya gelirken, hem eğlenceli hem eğitici bir dünyanın kapıları çocuklar için aralanıyor.
 
LEGO® City alanında çocuklar, şehrin binaları ve araçlarını çeşitli boyutlarda parçalar kullanarak tasarlayıp sergilerken, LEGO® Friends alanında LEGO® parçaları ile kendilerine ev, bahçe veya Friends kızları için sahne tasarlama fırsatı bulacaklar. LEGO® Ninjago Spinjitzu oyuncakları ile LEGO® Ninjago alanında çocuklar için heyecan dorukta olacak. Dev fil heykelinin yer aldığı LEGO® Duplo alanında çocuklar eğlenirken, öğrenmenin tadını çıkaracaklar.
 
Renkli aktivitelerin yanı sıra çocuklar, her saat başı Meet & Greet Zone’da sevilen kostüm karakterleri Kai, Emmet ve Stephanie ile buluşarak fotoğraf çektirebilecekler. LEGO® karakterleri Stephanie, Ninja Kai ve LEGO® Polis’in binlerce LEGO® parçasından oluşan dev heykellerinin yer alacağı festivalde minik misafirler, LEGO® City, LEGO® Friends ve LEGO® Ninjago’nun element setlerini sergi ünitelerinde inceleme fırsatı bulacaklar.
 
15 – 30 Eylül tarihlerinde 12.00 – 19.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan LEGO® Festivali’nin renkli atmosferini Kanyon’da yaşayın!
 
Etkinlikler farklı yaş gruplarına hitap etmektedir.
 
LEGO® City: 6-12 Yaş
LEGO® Friends: 6-12 Yaş
LEGO® Ninjago: 7-14 Yaş
LEGO® Duplo: 1-5 Yaş
 
Etkinlik ücretsizdir.

Haritada Göster

Kanyon Avm

Adres: Büyükdere Cd No:185 Levent İstanbul

Telefon: 0212 317 53 00