KANYON’DA ÇOCUKLAR İÇİN BASKI RESİM ATÖLYESİ

Etkinlik Tarihi: 09 Mart - 30 Mart 2019

Çocuklara yönelik eğitici, öğretici ve yaratıcılığı teşvik eden etkinlikleriyle her zaman adından söz ettiren Kanyon, 9 – 23 ve 30 Mart Cumartesi günleri, çocukları İstanbul Modern ortaklığında gerçekleşecek atölyelere davet ediyor. Türkiye’nin ilk çağdaş ve modern sanat müzesi İstanbul Modern ile hayata geçirilecek Baskı Resim Atölyesi’ne katılan çocuklar, bu keyifli deneyim ile yaratıcılıklarını geliştirecek.

Kanyon, Mart ayı boyunca Istanbul Modern ortaklığı ile gerçekleştireceği atölyelerde çocukları farklı baskı malzemeleriyle tanıştırarak hayal dünyalarını kağıda dökebilecekleri resim atölyelerini hayata geçiriyor. Kanyon P1 Lounge alanında gerçekleşecek olan atölyelerde çocuklar, farklı baskı malzemeleriyle tanışarak, onlara özel hazırlanan baskı kalıplarının boyanmasını ve kendi resim çalışmalarını oluşturma deneyimini tadacak. Kalıpları kullanıp imgeleri bir araya getirerek, özgün kompozisyonlar yaratacak ve ardından yapacakları çizimler ve tasarımlarla yeni kalıplar üretip, kendi eserlerini oluşturma fırsatı bulacaklar.

9 – 23 ve 30 Mart tarihlerinde 13.00 – 17.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan, el becerilerini ve yaratıcılıklarını geliştirme fırsatı bulacakları, mutlu bir gün geçirecekleri İstanbul Modern Baskı Resim Atölyesi’ni kaçırmayın.

Etkinlik 6 – 10 yaş aralığında olan çocuklar için uygundur.
Program ücretsizdir.

ETKİNLİK Olunca Haber Ver...
Diğer AVM Etkinlikleri
Marmara Park Avm Redd En Yeni Şarkıları ile Marmara Park Avmde
Marmara Park Alışveriş Merkezi, 28 Mayıs’ta gerçekleşecek Redd konseriyle ziyaretçilerine yine benzersiz bir müzik ziyafeti yaşatacak.
Etkinlik Tarihi: 28 Mayıs 2019
212 Avm /Outlet RAMAZAN’DA Prof. Dr. NİHAT HATİPOĞLU 212 OUTLET’TE
Sohbetleri ile insanların ufkunu açan, Ramazan ayının olmazsa olmazı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu 212 Outlet’te olacak.
Etkinlik Tarihi: 16 Mayıs - 30 Mayıs 2019
Marmara Park Avm Yakın Gelecek Marmara Park’ ta
Marmara Park Alışveriş Merkezi, 18-26 Mayıs tarihleri arasında teknoloji meraklılarını bir araya getirecek SmarTech ile yeni bir etkinliğe daha imza atıyor.
Etkinlik Tarihi: 18 Mayıs - 26 Mayıs 2019
Optimum Ataşehir /Outlet Doru Ve Karatay Çocuklarla Optimum'da Buluşuyor..
Doru ve Karatay eğlence dolu bir sahne gösterisiyle çocuklarla ilk kez İstanbul Optimum'da buluşuyor.Çocukların keyif dolu vakit geçireceği bu muhteşem etkinliği kaçırmayın..
Etkinlik Tarihi: 25 Mayıs - 26 Mayıs 2019
Metrocity Avm Ramazan’da Eğlencenin Adresi MetroCity
MetroCity Alışveriş Merkezi, geleneksel Ramazan eğlencelerini yaşatmaya devam ediyor. Nerede o eski Ramazanlar” diyenler, bu yıl da MetroCity Alışveriş Merkezi’nde buluşuyor.
Etkinlik Tarihi: 10 Mayıs - 02 Haziran 2019
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ