KANYON’DA ÇOCUKLAR İÇİN BASKI RESİM ATÖLYESİ

Etkinlik Tarihi: 09 Mart - 30 Mart 2019

Çocuklara yönelik eğitici, öğretici ve yaratıcılığı teşvik eden etkinlikleriyle her zaman adından söz ettiren Kanyon, 9 – 23 ve 30 Mart Cumartesi günleri, çocukları İstanbul Modern ortaklığında gerçekleşecek atölyelere davet ediyor. Türkiye’nin ilk çağdaş ve modern sanat müzesi İstanbul Modern ile hayata geçirilecek Baskı Resim Atölyesi’ne katılan çocuklar, bu keyifli deneyim ile yaratıcılıklarını geliştirecek.

Kanyon, Mart ayı boyunca Istanbul Modern ortaklığı ile gerçekleştireceği atölyelerde çocukları farklı baskı malzemeleriyle tanıştırarak hayal dünyalarını kağıda dökebilecekleri resim atölyelerini hayata geçiriyor. Kanyon P1 Lounge alanında gerçekleşecek olan atölyelerde çocuklar, farklı baskı malzemeleriyle tanışarak, onlara özel hazırlanan baskı kalıplarının boyanmasını ve kendi resim çalışmalarını oluşturma deneyimini tadacak. Kalıpları kullanıp imgeleri bir araya getirerek, özgün kompozisyonlar yaratacak ve ardından yapacakları çizimler ve tasarımlarla yeni kalıplar üretip, kendi eserlerini oluşturma fırsatı bulacaklar.

9 – 23 ve 30 Mart tarihlerinde 13.00 – 17.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan, el becerilerini ve yaratıcılıklarını geliştirme fırsatı bulacakları, mutlu bir gün geçirecekleri İstanbul Modern Baskı Resim Atölyesi’ni kaçırmayın.

Etkinlik 6 – 10 yaş aralığında olan çocuklar için uygundur.
Program ücretsizdir.

ETKİNLİK Olunca Haber Ver...
Diğer AVM Etkinlikleri
Aqua Florya Avm Blogger Anneler Soruyor, Uzmanlar Yanıtlıyor!
Aqua Florya Avm Ve Parents Dergisi ile birlikte düzenlenen Blogger Anne söyleşi etkinliğine Davetlisiniz..
Etkinlik Tarihi: 20 Mart 2019
Carousel Avm Carousel, Çanakkale Zaferini Fotoğraf Sergisi ve Fotoğraf Çekim Alanı İle Anıyor…
Carousel, Çanakkale Zaferinin 104. Yıldönümünü Fotoğraf Sergisi ve Fotoğraf Çekim Alanı İle Anıyor…
Etkinlik Tarihi: 18 Mart - 20 Mart 2019
Tepe Nautilus Avm Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Sergisi Tepe Nautilus’ta
Tepe Nautilus, 15-31 Mart tarihleri arasında Çanakkale Savaşı kahramanlarını özel bir sergiyle anıyor. Tepe Nautilus sergide, Çanakkale Destanı’nın 104. yılına özel Türkan Doğruöz, Yasemin Yücetürk ve Raşit Gündoğdu’nun hazırladığı 104 adet Çanakkale Günl
Etkinlik Tarihi: 15 Mart - 31 Mart 2019
Piazza Maltepe Avm Kare Takımı Çocuklar İçin Maltepe Piazza Avm'ye Geliyor..
Maltepe Piazza çocuk etkinlikleri hız kesmeden devam ediyor.. Kare Takımı 23-24 Mart tarihlerinde çocuklarınıza eğlenceli bir gün hediye etmek için Maltepe Piazza’ya geliyor.
Etkinlik Tarihi: 23 Mart - 24 Mart 2019
Tepe Nautilus Avm Tepe Nautilus’ta Çocuklar Yaratıcılıklarını Keşfediyor
Tepe Nautilus, tüm çocukları mart ayı boyunca yaratıcılıklarını geliştirecekleri birbirinden farklı içeriklere sahip eğlenceli çocuk atölyelerine bekliyor.
Etkinlik Tarihi: 01 Mart - 31 Mart 2019
© Copyright 2010-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ