İZMİR PARK’TA SAĞLIK DOLU BİR AY!

Etkinlik Tarihi: 07 Kasım - 28 Kasım 2019

İzmir Park Kadın Kulübü, Kasım ayında da dopdolu bir içerikle misafirlerini ağırlayacak. Salı, Çarşamba günleri atölye çalışmalarında üyelerini bir araya getiren İzmir Park, Perşembe günleri ise eğitici ve öğretici seminerlerle kadınları bilinçlendirmeye devam edecek. Bu ay “Dokuma Atölyesi”nde bir araya gelecek olan Kadın Kulübü üyeleri eğitmen Selda Odabaşı ve Cansu Koç Karaman eşliğinde renkli bir duvar dekoru tasarlayacaklar. Ücretsiz olarak gerçekleşecek atölye çalışmalarının kayıtları danışma biriminden yapılıyor.

Perşembe seminerlerinin 7 Kasım’daki ilk konuğu Fizyoterapist Beste Melek olacak. Kadın sağlığında fizyoterapinin önemi anlatacak olan Melek, kadın doğum ve  ürojinekolojide bu tedavi yönteminin sağladığı faydaları paylaşacak. 14 Kasım’da Egzersiz Uzmanı Işılay Yücel “Sağlık ve Zindelik İçin Esneme Hareketleri” semineri ile katılımcılara uygulamalı bir eğitim verecek. 21 Kasım’da Prof. Dr. Mustafa Tireli,  “Meme Kanserinde Şu An Neredeyiz?” sorusuna cevap verirken, 28 Kasım’da Beslenme Danışmanı İsmehan Öztürk, kış aylarında bağışıklık sistemini korumak için neler yapılması gerektiğini anlatacak.  “Kışa sağlıkla girin!” sloganıyla Kasım ayında sağlık temalı seminerlere yer veren İzmir Park Alışveriş Merkezi, tüm Kadın Kulübü üyelerini bu keyifli söyleşilere davet ediyor.

E-Bültene Katıl Etkinliklerden Haberdar Ol...
Diğer AVM Etkinlikleri
Ege Perla AVM Ege Perla'nın En Sevilen İtalyanı Murano’s, Şef Tommaso Mandorino’yu Ağırlamaya Hazırlanıyor
İzmir’in ve Ege Perla’nın sevilen markası Murano’s, şehre İtalyan esintisi getirecek. 20-21-22 Kasım’da düzenlenecek İtalyan Günleri’nde ünlü Şef Tommaso Mandorino özel reçetelerini Ege Perla misafirlerine sunacak.
Etkinlik Tarihi: 20 Kasım - 22 Kasım 2019
Ege Perla AVM Pijamaskeliler Ege Perla’da Çocukları Bekliyor
Çocukların severek takip ettiği Pijamaskeliler karakterleri Ege Perla misafirleri ile buluşuyor.Baykuş Kız, Kedi Çocuk, Kertenkele, Ay Kızı, Gece Ninjası ve Romeo’dan oluşan Pijamaskeliler ekibi 16-24 Kasım tarihleri arasında Ege Perla’da hayranlarıyla bu
Etkinlik Tarihi: 16 Kasım - 24 Kasım 2019
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ