İZMİR PARK’TA SAĞLIK DOLU BİR AY!

Etkinlik Tarihi: 07 Kasım - 28 Kasım 2019

İzmir Park Kadın Kulübü, Kasım ayında da dopdolu bir içerikle misafirlerini ağırlayacak. Salı, Çarşamba günleri atölye çalışmalarında üyelerini bir araya getiren İzmir Park, Perşembe günleri ise eğitici ve öğretici seminerlerle kadınları bilinçlendirmeye devam edecek. Bu ay “Dokuma Atölyesi”nde bir araya gelecek olan Kadın Kulübü üyeleri eğitmen Selda Odabaşı ve Cansu Koç Karaman eşliğinde renkli bir duvar dekoru tasarlayacaklar. Ücretsiz olarak gerçekleşecek atölye çalışmalarının kayıtları danışma biriminden yapılıyor.

Perşembe seminerlerinin 7 Kasım’daki ilk konuğu Fizyoterapist Beste Melek olacak. Kadın sağlığında fizyoterapinin önemi anlatacak olan Melek, kadın doğum ve  ürojinekolojide bu tedavi yönteminin sağladığı faydaları paylaşacak. 14 Kasım’da Egzersiz Uzmanı Işılay Yücel “Sağlık ve Zindelik İçin Esneme Hareketleri” semineri ile katılımcılara uygulamalı bir eğitim verecek. 21 Kasım’da Prof. Dr. Mustafa Tireli,  “Meme Kanserinde Şu An Neredeyiz?” sorusuna cevap verirken, 28 Kasım’da Beslenme Danışmanı İsmehan Öztürk, kış aylarında bağışıklık sistemini korumak için neler yapılması gerektiğini anlatacak.  “Kışa sağlıkla girin!” sloganıyla Kasım ayında sağlık temalı seminerlere yer veren İzmir Park Alışveriş Merkezi, tüm Kadın Kulübü üyelerini bu keyifli söyleşilere davet ediyor.

E-Bültene Katıl Etkinliklerden Haberdar Ol...
Diğer AVM Etkinlikleri
İzmir Park Avm KADINLAR İÇİN EN KEYİFLİ ETKİNLİKLER İZMİR PARK’TA
Salı ve Çarşamba günleri Cansu Koç Karaman eğitmenliğinde “Baskı Tekniği İle Ahşap Sunum Tasarım Atölyesi”nde buluşacak olan kadınlar hem yeni hobiler kazanacak hem de evleri için şık dekoratif ürünler tasarlayacak.
Etkinlik Tarihi: 04 Şubat - 27 Şubat 2020
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ