TRT Çocuk’un sevilen Kahramanları İstMarina’da

Etkinlik Tarihi: 16 Kasım - 24 Kasım 2019

TRT Çocuk’un sevilen Kahramanları İstMarina’da

Yarıyıl Tatilinde de Eğlencenin adresi: İstMarina AVM

Moda, eğlence ve lezzeti denize nazır konumda sunan İstMarina Alışveriş Merkezi, yarıyıl tatilinde de çocuklar için keyifli aktiviteler sunmaya yaşatmaya devam ediyor.

Sömestr tatiline sayılı günler kala öğrencileri tatil heyecanı sardı. İstMarina AVM, sömestr tatilinde çocuklara eğlenceli ve keyifli bir dünyanın kapılarını aralıyor. 16 – 24 Kasım tarihleri arasında İstMarina AVM’yi ziyaret eden minikleri birbirinden eğlenceli etkinlikler ve sürpriz hediyeler bekliyor.

Bulmaca Kulesi ve Pırıl eğlenceye doyuracak
TRT Çocuk’un sevilen çizgi filmi ‘Bulmaca Kulesi’, eğlence ve bilmece dolu gösterisiyle İstMarina AVM’de çocuklarla buluşuyor. AVM’nin Marina katında kurulacak özel sahnede 16 - 20 Kasım 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek gösteride, çizgi filmin baş kahramanları Can, Mert ve Aslı hem kendilerine sorulan soruları cevaplayacak hem de kendilerini izlemeye gelen çocuklarla eğlenceli dakikalar yaşatacak. Çocuklar gösteride çok sevdikleri karakterler ile tanışma fırsatı da yakalayacak.

21 – 24 Kasım 2019 tarihinde ise, sevilen animasyon karakteri Pırıl ve arkadaşları İstMarina AVM’de olacak. Eğlenceli karakterlerin macera dolu hikayeleriyle keyifli bir yolculuğa çıkacak olan çocuklar, hayranı oldukları karakterlerle dans edip şarkı söylerken gösteri sonunda onlarla tanışarak fotoğraf çekilme şansına da sahip olacak.

14.00 – 16.00 – 18.00 seansları arasında gerçekleşecek etkinlikler tüm çocukların ücretsiz katılımıyla gerçekleşecek.
 

E-Bültene Katıl Etkinliklerden Haberdar Ol...
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ