Hilltown'da Lego Festivali Başlıyor!

17 Kasım - 03 Aralık 2017
Hilltown'da Lego Festivali Başlıyor!
HILLTOWN’DA LEGO® FESTİVALİ
 
Anadolu Yakası’na yeni bir yaşam merkezi sunan Hilltown AVM, minik misafirlerini, hayal gücü,yaratıcılık ve el becerilerini geliştirmesine yardımcı olacak, yıllara damgasını vuran LEGO®’nun iki hafta sürecek festival serüveniyle buluşturuyor.
 
17 Kasım – 03 Aralık 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek festivalde; LEGO oyun alanlarından dev LEGO heykellerine, dans etkinliğinden sergilere her yaştan LEGO meraklısı çocuklar tüm gün devam edecek etkinlikte LEGO‘nun eğlenceli dünyasıyla buluşacak.
 
Pek çok yenilik ve sürprizin çocuklarla buluşacağı LEGO® Festivali’nde; LEGO® Ninjago Filmi, LEGO® Batman, LEGO® Friends, LEGO® City, LEGO® Duplo, LEGO® Starwars ve LEGO® Dünya Haritası olmak üzere birbirinden renkli etkinlikler minik katılımcılar ile buluşuyor. Çocuklar, LEGO’nun kostüm karakterleriyle bir araya gelerek fotoğraf çektirecek, LEGO’lar ile Batman alanlarını inşa ederek eğlenceli ve keşif dolu bir hayal dünyasına yolculuk edecekler. LEGO Friends alanında bulunan sahnede dans eğitimi alarak müzik eşliğinde koreografi sergileyen minikler yaşıtlarıyla neşeli bir aktivitede buluşacak.
 
İki hafta sürecek tüm minik misafirlerin davetli olduğu ücretsiz etkinlikte, çocuklar hayal ettikleri her şeyi inşa edebilecekler.

Haritada Göster

Hilltown Avm Küçükyalı

Adres: Kaptan Rıfat Sk Küçükyalı İstanbul

Telefon: