Gebze Center atölyeleri Mart ayında da çok renkli

Etkinlik Tarihi: 01 Mart - 31 Mart 2021

Gebze ve bölge halkı için kıymetli bir yaşam merkezi olan Gebze Center AVM, çocuk ve yetişkinler için düzenlediği gelenekselleşmiş atölye programlarıyla Mart ayına hazır. Hayata geçirilen Gebze Center Dijital Sanat Atölyesi Kampanyası kapsamında; 1-31 Mart tarihleri arasında aynı gün içerisinde 200 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, Gebze Center’ın Mart ayına özel hazırladığı 3 atölye programından istediğini alabilecek.

3 Mart 2021, İstanbul;

Gebze’nin renkli yaşam merkezi Gebze Center AVM’nin vazgeçilmezi çocuk ve yetişkin atölyeleri, Mart ayına özel setlerle ziyaretçileri bekliyor. Atölyelerini tamamen dijitale taşıyan AVM, atölyelerin yapım videolarını da internet sitesinden misafirlerine sunuyor. 

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan Gebze Center AVM, Gebze Center Dijital Sanat Atölyesi Kampanyası’nı hayata geçirdi. 1-31 Mart tarihleri arasında geçerli kampanya kapsamında, aynı gün içerisinde 200 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, Gebze Center’ın Mart ayına özel hazırladığı 3 atölye setinden birini seçme şansı yakalayacak.

Gebze Center AVM’nin hazırladığı kampanyadan yararlanabilmek için ziyaretçilerin alışveriş fişlerini danışmaya ibraz etmeleri yeterli oluyor. Ardından Mart ayı için hazırlanan; Teraryum Yapım Seti, Ahşap Resim Çerçeve Boyama Seti ve Seramik Saksı Boyama ve Bahar Çiçeği Setlerinden biri seçilebiliyor. Gebze Center AVM, misafirleri isterlerse gebzecenter.com.tr adresine girerek Center TV başlığını tıkladıklarında, aldıkları setin videosunu da izleyebiliyor.

Atölyeler tamamen dijital…

Ziyaretçilerinin güvenlik ve sağlığını en yüksek seviyede gözeten Gebze Center AVM, dönemin koşulları gereği, geçtiğimiz Ocak ayı itibariyle gelenekselleşen atölyelerini dijital ortama taşıma kararı almıştı. AVM ayrıca uygulamaya koyduğu sağlık ve hijyen tedbirleriyle de Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni almaya hak kazanmıştı.

E-Bültene Katıl Etkinliklerden Haberdar Ol...
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ