Erasta Antalya’dan Sevgililer Gününe Özel Fotoğraf Baskılı Yastık Kampanyası

Etkinlik Tarihi: 14 Şubat - 16 Şubat 2020

Erasta Antalya’dan Sevgililer Gününe Özel 
Fotoğraf Baskılı Yastık Kampanyası

Ziyaretçilerine eğlenceli faaliyetler eşliğinde hediyeler kazandıran Erasta Antalya Alışveriş ve Yaşam Merkezi bu kez çiftleri, 14-15-16 Şubat 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecek fotoğraf baskılı hediye yastık etkinliğine davet ediyor. Çiftler etkinlikte, üzerinde Sevgililer Günü konseptine uygun, kendi fotoğraf baskılarının yer aldığı yastıklar kazanabilecekler.

Erasta Antalya Alışveriş ve Yaşam Merkezi, eğlenceli faaliyetler eşliğinde ziyaretçilerine hediyeler kazandırmaya devam ediyor. Sevgililer Günü’ne özel düzenlenen bu eğlenceli etkinliğe, 8-16 Şubat tarihleri arasında 150 TL’lik alışveriş yapan herkes katılabiliyor.

Kampanya kapsamında tüm çiftler, Sevgililer Günü konseptine uygun fotoğraflarını ya da Erasta AVM Sevgililer Günü dekorları önünde çektirdikleri fotoğraflarını kullanarak anında fotoğraf baskılı yastık hediyelerini teslim alabilecekler. Çiftlerin bu özel günde birlikte eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla düzenlenen fotoğraf baskılı hediye yastık etkinliği, 14-15-16 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek.

E-Bültene Katıl Etkinliklerden Haberdar Ol...
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ