Silvana Işık Labirenti Emaar Square Mall’da

Etkinlik Tarihi: 05 Nisan - 01 Eylül 2018
Silvana Işık Labirenti Emaar Square Mall’da
 
Anadolu Yakası’nın yeni alışveriş ve eğlence merkezi Emaar Square Mall, sanat ve ışık gösterisi olan “Silvana Işık Labirenti” ile ziyaretçilerine rengârenk bir deneyim sunuyor. Dünyaca ünlü mimar Ben Busche/Brut Deluxe tarafından tasarlanan Ilmex Illumination tarafından hayata geçirilen “Silvana Işık Labirenti”, yarattığı muhteşem atmosfer ile 6 ay boyunca İstanbulluları Emaar Square Mall’a çekecek.
 
Anadolu Yakası’nda alışveriş ve eğlencenin yeni durağı Emaar Square Mall, İngiltere’de sergilendiği dönemde büyük ilgi gören “Silvana Işık Labirenti”ni Türkiye’ye getirdi. Bir sanat ve ışık gösterisi olarak tanımlanan ve dünyaca ünlü mimar Ben Busche/Brut Deluxe tarafından tasarlanan Ilmex Illumination tarafından hayata geçirilen “Silvana Işık Labirent”i 5 Nisan 2018 tarihinden itibaren Emaar Square Mall’da sergilenmeye başladı. İlk kez 2017 yılının sonlarında İngiltere’de sergilenen labirent, hemen ardından Türkiye’de, ilk defa farklı bir formda Emaar Square Mall’da ziyaretçilerin ilgisine sunuldu.
 
Büyük ilgi gösterilen “Silvana Işık Labirent”i, 2,20 m yüksekliğinde ve üçgen biçimli 72 akrilik camdan oluşuyor. Labirent içinde gezen ziyaretçiler enstalasyon boyunca yürüdükçe gökkuşağı renkleri camların içinden yansıyor ve ziyaretçilerin etrafını renk ve ışık katmanlarından oluşan bir labirent ile sarıyor. “Silvana Işık Labirenti”ni dıştan saran aynalı film sayesinde, ziyaretçiler bir sonsuzluk odasına girmiş gibi hissediyor.
 
Bir kez içeri girildiğinde sürekli değişen ışık şekilleri ve dinamik olarak değişen tüm renk tonları ziyaretçileri hareketli bir evrendeymiş gibi hissettiriyor. Güçlü LED ışıklar ile muhteşem bir atmosfer yaratan labirent, gündüzleri gün ışığının da etkisiyle ilginç ışık gölge oyunları oluştururken, geceleri ise rengarenk bir dünyaya dönüşüyor.
 
6 ay boyunca Emaar Square Mall’da sergilenecek “Silvana Işık Labirenti”nin sadece Anadolu Yakası’nın değil, tüm İstanbulluların ve yerli-yabancı turistlerin de ilgisini çekecek.
ETKİNLİK Olunca Haber Ver...
Diğer AVM Etkinlikleri
Aqua Florya Avm Blogger Anneler Soruyor, Uzmanlar Yanıtlıyor!
Aqua Florya Avm Ve Parents Dergisi ile birlikte düzenlenen Blogger Anne söyleşi etkinliğine Davetlisiniz..
Etkinlik Tarihi: 20 Mart 2019
Carousel Avm Carousel, Çanakkale Zaferini Fotoğraf Sergisi ve Fotoğraf Çekim Alanı İle Anıyor…
Carousel, Çanakkale Zaferinin 104. Yıldönümünü Fotoğraf Sergisi ve Fotoğraf Çekim Alanı İle Anıyor…
Etkinlik Tarihi: 18 Mart - 20 Mart 2019
Tepe Nautilus Avm Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Sergisi Tepe Nautilus’ta
Tepe Nautilus, 15-31 Mart tarihleri arasında Çanakkale Savaşı kahramanlarını özel bir sergiyle anıyor. Tepe Nautilus sergide, Çanakkale Destanı’nın 104. yılına özel Türkan Doğruöz, Yasemin Yücetürk ve Raşit Gündoğdu’nun hazırladığı 104 adet Çanakkale Günl
Etkinlik Tarihi: 15 Mart - 31 Mart 2019
Piazza Maltepe Avm Kare Takımı Çocuklar İçin Maltepe Piazza Avm'ye Geliyor..
Maltepe Piazza çocuk etkinlikleri hız kesmeden devam ediyor.. Kare Takımı 23-24 Mart tarihlerinde çocuklarınıza eğlenceli bir gün hediye etmek için Maltepe Piazza’ya geliyor.
Etkinlik Tarihi: 23 Mart - 24 Mart 2019
Tepe Nautilus Avm Tepe Nautilus’ta Çocuklar Yaratıcılıklarını Keşfediyor
Tepe Nautilus, tüm çocukları mart ayı boyunca yaratıcılıklarını geliştirecekleri birbirinden farklı içeriklere sahip eğlenceli çocuk atölyelerine bekliyor.
Etkinlik Tarihi: 01 Mart - 31 Mart 2019
© Copyright 2010-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ