İstanbul’un en eğlenceli Çocuk Karnavalı Emaar AVM’de başlıyor

Etkinlik Tarihi: 13 Temmuz - 13 Ağustos 2018
 
İstanbul’un en eğlenceli Çocuk Karnavalı
 
Emaar AVM’de başlıyor
 
İstanbul’un en lüks alışveriş ve yaşam merkezi Emaar AVM, bu yaz tatilini karnavalla renklendiriyor. Çocukların eğlenceli, öğretici ve sosyalleşebilecekleri aktivitelerin bir arada toplandığı karnaval,
13 Temmuz – 13 Ağustos arasında gerçekleşecek.
 
Emaar AVM’de gerçekleşecek Çocuk Karnavalı; karnaval alanı, tarım alanı ve macera dolu açık hava aktiviteleri ile tatil için henüz fırsat bulamayanları aile boyu eğlence yaşamaya davet ediyor.
 
İstanbul’un en lüks alışveriş ve yaşam merkezi Emaar AVM, yaz eğlencesini doyasıya yaşatacak “Emaar AVM Çocuk Karnavalı” aile boyu eğlence için dopdolu bir program sunuyor. Çocukları için eğlenceli ve öğretici aktiviteler arayan ebeveynler için kaçırılmayacak fırsatlar sunan Emaar AVM Çocuk Karnavalı 13 Temmuz- 12 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek.
 
Karnaval alanı tarım atölyelerinden, teknolojik oyunlara; açık hava etkinliklerinden, sunduğu daha bir çok eğlenceli aktiviteye çocuklara ve yetişkinlere keyifli bir günden daha fazlasını yaşatacak.Karnavala katılan herkesi hediyeler, balonlar, boyama kitabı ve birbirinden eğlenceli aktiviteler bekliyor.
 
Yazın tadı Emaar AVM’de çıkıyor
Çocuk Karnavalı kapsamında bu yaz çocuklar fidan dikmeyi öğrenecek, bilenler de keyfini Emaar AVM’de tekrar yaşayacak. Sporsuz olmaz diyenleri ise birbirinden farklı oyun alanları karşılıyor. Havuzda yelken yarışı, su aktiviteleri, seksek alanı, boyama aktivitesi,basket alanı, trambolin, tırmanma duvarı adrenalini yaşatırken; dev labutlar ve topla oynanan bowling eğlenceyi doruklara taşıyor.
 
Su altının gizemli dünyası Emaar’da
Emaar AVM içerisinde yer alan ve 200’e yakın türle, 20 binden fazla canlıya ev sahipliği yapan Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, çocuklara eğitici ve keyifli bir gün yaşatacak.Festival kapsamında akvaryum çıkışında ziyaretçileri karşılayacak dev sürpriz “eğlence kutusu” ise hediye havuzundan sürpriz hediyeleri kapmaya çalışan ailelere ve çocuklara eşsiz anılar katacak.
Diğer AVM Etkinlikleri
Biz Cevahir Haliç Avm Haydi Biz Çocuk Atölyeleri ile Miniklerle Buluşuyoruz
Hafta sonu BizCevahir'de etkinliklerle dolu dolu geçiyor! Çocuklar Sevilen Mini Çocuk Atölyelerinde bu hafta; ahşap masal kahramanları yapıyor..
Etkinlik Tarihi: 23 Şubat - 24 Şubat 2019
İstMarina Kartal Avm Sonic Boom Sahne Şovu İstmarin Avm'de!
Sonic Boom Sahne Şovu İstmarin Avm'de!
Etkinlik Tarihi: 23 Şubat - 24 Şubat 2019
Kozyatağı Carrefour Avm Çocuklar, Minyonlar Kozyatağı Carrefour AVM’ye geliyor!
Çocuklar, Minyonlar Kozyatağı Carrefour AVM’ye geliyor
Etkinlik Tarihi: 23 Şubat - 24 Şubat 2019
MaltepePark Avm Eğlenceli bir Şubat ayı Maltepe Park'ta
Eğlenceli bir Şubat ayı Maltepe Park'ta!
Etkinlik Tarihi: 01 Şubat - 28 Şubat 2019
Optimum Ataşehir /Outlet Ege ile Gaga Çocuklar İçin İstanbul Optimum'da!
Ege ile Gaga, çocuklar için keyif dolu bir gösteriyle 23 Şubat'ta İstanbul Optimum Outlet'te! Katılım ücretsizdir.
Etkinlik Tarihi: 23 Şubat 2019
E-Bültene Katıl Etkinliklerden Haberdar Ol...
© Copyright 2010-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ