Emaar Square Mall’da Bir Gün Değil, Bir Ay Kadınlara Armağan

Etkinlik Tarihi: 08 Mart - 31 Mart 2018
Emaar Square Mall’da Bir Gün Değil,
 
Bir Ay Kadınlara Armağan
 
Anadolu Yakası’nın yeni alışveriş ve eğlence merkezi Emaar Square Mall, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü gerçekleştireceği etkinliklerle kutlayacak.
 
Hande Kazanova, Aşkım Kapışmak ve Giselle Tavilson’un gerçekleştireceği workshoplar ile kadınlar Emaar Square Mall’da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün tadını çıkaracak. Kadınların değerini bir gün değil, her gün hatırlatmak isteyen Emaar Square Mall, Mart ayı boyunca Metin Hara, Ivana Sert, Şeyda Çoşkun gibi ünlü isimlerin katılacağı “kadın” temalı farklı etkinliklere de imza atacak.
 
Hande Kazanova’nın katılımıyla düzenlenecek “Kadın Kadına Astroloji” atölyesi ile kadınlar burçlarına yönelik detayları öğrenirken, yazar ve davranış bilimleri uzmanı Aşkım Kapışmak “İlişkilerde Farkındalık”ı anlatacak.
 
Emaar Square Mall’da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında ayrıca ünlü elektro keman şov sanatçısı Giselle Tavilson ile müzik dolu bir etkinlik gerçekleştirilecek. Giselle Tavilson elektro-kemanı ve ilginç şovlarıyla ziyaretçilere müzik dolu anlar yaşatacak.
 
Kadınların bir gün değil, her gün değerli olduğunu vurgulamak isteyen Emaar Square Mall ayrıca, Mart ayı boyunca “kadın” temalı farklı etkinliklere imza atacak.
 
Bu kapsamda 9 Mart tarihinde yazar Metin Hara’nın konuşmacı olarak katılacağı “Dünyayı Kadınlara Armağan Etmek” başlıklı söyleşisinin yanı sıra, aynı gün Türkiye’nin en eğlenceli orkestralarından ENBE de ücretsiz konser verecek.
 
Emaar Square Mall ayrıca 17 Mart’ta Zeynep Turan, 24 Mart’ta Ivana Sert ve 31 Mart’ta Şeyda Coşkun’un katılacağı etkinliklerle de kadınlarla bir araya gelerek hem eğitici hem de eğlenceli anlar yaşatacak.
 
Emaar Square Mall’da bulunan birçok marka da Mart ayı boyunca kadınlara özel olduğunu hissettireceği; makyaj, cilt bakımı, özel kampanyalar gibi etkinlikler gerçekleştirecek.
 
Ayrıca Mart ayı kapsamında gazeteci yazar Nilay Örnek de 18 Mart Pazar günü Emaar Square Mall’da bulunan Nezih Kitabevi’nde düzenlenecek imza gününde hayranları ile bir araya gelecek.
 
8 Mart Perşembe; Hande Kazanova, Aşkım Kapışmak ve ünlü elektro keman şov sanatçısı Giselle Tavilson
 
9 Mart Cuma; Metin Hara - “Dünyayı Kadınlara Armağan Etmek” Söyleşisi ve ENBE Konseri
 
17 Mart Cumartesi; Zeynep Turan
 
24 Mart Cumartesi; Ivana Sert
 
31 Mart Cumartesi; Şeyda Coşkun
 
ETKİNLİK Olunca Haber Ver...
Diğer AVM Etkinlikleri
212 Avm /Outlet Merakla beklenen 212 Fırsat Garajı Açılıyor…
212 Fırsat Garajı, 23 Mart – 7 Nisan tarihleri arasında 212 Outlet’te Açılıyor. Fırsat garajında tekstilden ayakkabıya, ev dekorasyonundan mobilyaya, kırtasiyeden oyuncağa, zücaciyeden kozmetiğe dünyaca ünlü markalar, en düşük fiyatlarla 212 Fırsat Garajı
Etkinlik Tarihi: 23 Mart - 07 Nisan 2019
Marmara Park Avm Marmara Park Çocukları Pandomimle Tanıştırıyor
Marmara Park Alışveriş Merkezi, bu kez çocukları pandomim sanatıyla tanıştırıyor. Pandomim Çocuk Tiyatrosu etkinliğiyle çocuklar hem eğleniyor hem de yeni şeyler öğreniyor.
Etkinlik Tarihi: 23 Mart - 24 Mart 2019
Tepe Nautilus Avm Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Sergisi Tepe Nautilus’ta
Tepe Nautilus, 15-31 Mart tarihleri arasında Çanakkale Savaşı kahramanlarını özel bir sergiyle anıyor. Tepe Nautilus sergide, Çanakkale Destanı’nın 104. yılına özel Türkan Doğruöz, Yasemin Yücetürk ve Raşit Gündoğdu’nun hazırladığı 104 adet Çanakkale Günl
Etkinlik Tarihi: 15 Mart - 31 Mart 2019
Optimum Ataşehir /Outlet Garaj günleri İstanbul Optimum Outlet'te!
Garaj günleri İstanbul Optimum Outlet'te! Kaliteli Markaları akıl almaz fiyatlarla satın alabileceğiniz İstanbul Optimum Outlet'te Garaj Günleri'ni sakın kaçırmayın!
Etkinlik Tarihi: 15 Mart - 31 Mart 2019
Piazza Maltepe Avm Kare Takımı Çocuklar İçin Maltepe Piazza Avm'ye Geliyor..
Maltepe Piazza çocuk etkinlikleri hız kesmeden devam ediyor.. Kare Takımı 23-24 Mart tarihlerinde çocuklarınıza eğlenceli bir gün hediye etmek için Maltepe Piazza’ya geliyor.
Etkinlik Tarihi: 23 Mart - 24 Mart 2019
© Copyright 2010-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ