Cartoon Network’le macera dolu kaçış oyunu Emaar’da

Etkinlik Tarihi: 20 Nisan - 19 Mayıs 2019

İstanbul’un en gözde ve trend alışveriş merkezi Emaar, çocukların büyük bir heyecanla beklediği 23 Nisan’ı Cartoon Network’ün macera dolu kaçış oyun parkuru ile karşılıyor. Emaar’da çocuklar, 20 Nisan – 19 Mayıs tarihleri arasında, Cartoon Network’ün en sevilen karakterlerinden Ben10, Gumball ve Kafadar Ayılar’la maceradan maceraya koşacak.

Çocuklara yönelik birbirinden eğlenceli etkinlik serisine bir yenisini daha ekleyen Emaar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı macera ve eğlence dolu ‘Kaçış Oyunu’ parkuru ile kutluyor. Cartoon Network’ün alışveriş merkezi içerisinde 140 metrekare alana kurulan etkinliği, 20 Nisan’dan itibaren tüm çocukları bekliyor.

Heyecan dolu etkinlik; Ben10 Omnitrix, Gumball’un Mutfağı ve Kafadar Ayılarla Dans adlı macera dolu üç farklı etaptan oluşuyor. Çocukların 3 veya 6 kişilik takımlar halinde katılabilecekleri etkinlikte onlara sevilen kahramanlar Ben10, Gumball ve Kafadar Ayılar’ın yanı sıra Cartoon Network’ün kukla Youtuber’ı Toony de eşlik ediyor. Toony’nin yönlendirmesiyle her etap sonunda Cartoon Network kayıp yapboz parçalarından birini bulan çocuklar, tüm etapların sonunda ise yapbozu tamamlamayı amaçlıyor.

Emaar’dan alışveriş* yapanların yararlanabileceği macera, heyecan ve eğlence dolu ‘Kaçış Oyunu’na 5 – 12 yaş arasındaki tüm çocuklar katılabiliyor.

* Kaçış Oyunun parkuruna giriş için Emaar’daki mağazalardan 50TL’lik alışveriş yapılması gerekmektedir.

E-Bültene Katıl Etkinliklerden Haberdar Ol...
Diğer AVM Etkinlikleri
Akasya Acıbadem Avm Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler Akasya’da
60’lardan 90’lı yıllara dönemin en sevilen ve günümüze kadar uzanan eğlence araçları ile Akasya Retro Lunapark’ta etkinlikler tüm coşkusuyla devam ediyor.
Etkinlik Tarihi: 24 Ağustos 2019
Kanyon Avm Türk Telekom Prime ile Açık Hava Sineması Kanyon’da!
Kanyon, İyi Müzik Kanyon’da etkinlikleri çatısı altında, Türk Telekom Prime ile konuklarına yaz boyunca açık hava sineması deneyimi sunacak.
Etkinlik Tarihi: 19 Temmuz - 30 Ağustos 2019
Capacity Avm Tatile Renk Katacak Eğlenceli Atölyeler Capacity’de!
Tatile Renk Katacak Eğlenceli Atölyeler Capacity’de!
Etkinlik Tarihi: 10 Ağustos - 01 Eylül 2019
Beylikdüzü Migros Avm Beylikdüzü Migros AVM’de Ücretsiz İngilizce ve Satranç Kursları Başlıyor
Beylikdüzü Migros Avm, çocuklar yaz tatilini hem eğlenip hem öğrenerek geçirsin diye 24 Haziran’dan itibaren ücretsiz satranç ve İngilizce kursu düzenliyor.
Etkinlik Tarihi: 24 Haziran - 24 Ağustos 2019
MaltepePark Avm Tepetaklak Ev Maltepe Park Avm'de
Tepetaklak Ev Maltepe Park Avm'de
Etkinlik Tarihi: 23 Mart - 23 Eylül 2019
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ