Cartoon Network’le macera dolu kaçış oyunu Emaar’da

Etkinlik Tarihi: 20 Nisan - 19 Mayıs 2019

İstanbul’un en gözde ve trend alışveriş merkezi Emaar, çocukların büyük bir heyecanla beklediği 23 Nisan’ı Cartoon Network’ün macera dolu kaçış oyun parkuru ile karşılıyor. Emaar’da çocuklar, 20 Nisan – 19 Mayıs tarihleri arasında, Cartoon Network’ün en sevilen karakterlerinden Ben10, Gumball ve Kafadar Ayılar’la maceradan maceraya koşacak.

Çocuklara yönelik birbirinden eğlenceli etkinlik serisine bir yenisini daha ekleyen Emaar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı macera ve eğlence dolu ‘Kaçış Oyunu’ parkuru ile kutluyor. Cartoon Network’ün alışveriş merkezi içerisinde 140 metrekare alana kurulan etkinliği, 20 Nisan’dan itibaren tüm çocukları bekliyor.

Heyecan dolu etkinlik; Ben10 Omnitrix, Gumball’un Mutfağı ve Kafadar Ayılarla Dans adlı macera dolu üç farklı etaptan oluşuyor. Çocukların 3 veya 6 kişilik takımlar halinde katılabilecekleri etkinlikte onlara sevilen kahramanlar Ben10, Gumball ve Kafadar Ayılar’ın yanı sıra Cartoon Network’ün kukla Youtuber’ı Toony de eşlik ediyor. Toony’nin yönlendirmesiyle her etap sonunda Cartoon Network kayıp yapboz parçalarından birini bulan çocuklar, tüm etapların sonunda ise yapbozu tamamlamayı amaçlıyor.

Emaar’dan alışveriş* yapanların yararlanabileceği macera, heyecan ve eğlence dolu ‘Kaçış Oyunu’na 5 – 12 yaş arasındaki tüm çocuklar katılabiliyor.

* Kaçış Oyunun parkuruna giriş için Emaar’daki mağazalardan 50TL’lik alışveriş yapılması gerekmektedir.

ETKİNLİK Olunca Haber Ver...
Diğer AVM Etkinlikleri
Marmara Park Avm Redd En Yeni Şarkıları ile Marmara Park Avmde
Marmara Park Alışveriş Merkezi, 28 Mayıs’ta gerçekleşecek Redd konseriyle ziyaretçilerine yine benzersiz bir müzik ziyafeti yaşatacak.
Etkinlik Tarihi: 28 Mayıs 2019
212 Avm /Outlet RAMAZAN’DA Prof. Dr. NİHAT HATİPOĞLU 212 OUTLET’TE
Sohbetleri ile insanların ufkunu açan, Ramazan ayının olmazsa olmazı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu 212 Outlet’te olacak.
Etkinlik Tarihi: 16 Mayıs - 30 Mayıs 2019
Metrocity Avm Ramazan’da Eğlencenin Adresi MetroCity
MetroCity Alışveriş Merkezi, geleneksel Ramazan eğlencelerini yaşatmaya devam ediyor. Nerede o eski Ramazanlar” diyenler, bu yıl da MetroCity Alışveriş Merkezi’nde buluşuyor.
Etkinlik Tarihi: 10 Mayıs - 02 Haziran 2019
Carousel Avm Ramazan Coşkusu Carousel Avm'de
Ramazan'a özel Çocuklar için birbirinden eğlenceli etkinlikler ve Fasıl, Sema Gösterileri, Karagöz ve Hacivat show Ramazan'a özel Carousel Avm'de
Etkinlik Tarihi: 11 Mayıs - 02 Haziran 2019
Vadistanbul Avm Ramazan’da Vadistanbul’da Şenlik Var
Vadistanbul, Ramazan ayı boyunca birbirinden güzel etkinliklere ev sahipliği yapacak. Farklı Ramazan etkinliklerini deneyimlemek isteyenler, 11 Mayıs – 2 Haziran tarihleri arasında her hafta sonu Vadistanbul etkinlik alanında yerlerini alacak.
Etkinlik Tarihi: 11 Mayıs - 02 Haziran 2019
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ