Garaj Günleri Deposite Outlet'te!

Etkinlik Tarihi: 06 Nisan - 21 Nisan 2019

BEKLENEN İNDİRİM GÜNLERİ GELİYOR
DEPOSİTE OUTLET’TE GARAJ GÜNLERİ BAŞLIYOR!

365 gün indirimin adresi Deposite Outlet’te Garaj günleri başlıyor. 6 Nisan – 21 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek ve tam 3 hafta sürecek indirim günlerinde
alışveriş severler istediği en trend parçalara uygun fiyatlarla sahip olacak.

Avrupa yakasının gelişim bölgesi olan İkitelli ve Başakşehir’in buluşma noktasında bulunan Deposite Outlet’in beklenen Garaj Günleri başlıyor. Ailecek bütün ihtiyaçların alınacağı ve moda severlerin dolaplarını yenilemek için bekledikleri indirim günleri birbirinden özel markalarla 3 hafta boyunca sürecek.

Yılda iki kez otopark alanında “indirim üzerine indirim” mottosuyla düzenlenen Garaj Günleri etkinliği, 6 Nisan’da başlıyor. 21 Nisan’a kadar sürecek Garaj Günleri’nde aralarında Hummel, Opmar Optik, Boyner, Bambi, Tefal gibi ünlü markaların olduğu 30’u aşkın marka inanılmaz fiyatlarla alışveriş imkanı sunacak.
Deposite Outlet, ulusal ve uluslararası Nike Factory Store, Adidas, Altınyıldız, Mavi, Boyner Outlet, Hotiç, LC Waikiki gibi seçkin markalarıyla İstanbul ve Başakşehir’in en dikkat çeken kazançlı alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyor.
 

ETKİNLİK Olunca Haber Ver...
Diğer AVM Etkinlikleri
Akmerkez Avm /Shopping Mall Süper Patates ve Kaçak Bezelye Kids Zone’da
Akmerkez Kids Zone’un, lansman kapsamında her cumartesi gerçekleştirilen birbirinden eğlenceli ve eğitici aktivitelerinde bu hafta ‘Süper Patates ve Kaçak Bezelye’nin Eğlenceli Macerası’ minik misafirlerle buluşuyor. 
Etkinlik Tarihi: 27 Nisan 2019
Marmara Park Avm Ünlü Karikatürist Varol Yaşaroğlu Marmara Park’ta Çocuklarla Buluşuyor
Marmara Park Alışveriş Merkezi, bu kez de animasyon yapımcısı ve karikatürist Varol Yaşaroğlu ile çocukları buluşturuyor.
Etkinlik Tarihi: 26 Nisan 2019
MaltepePark Avm Snoopy ile Kamp Macerası Maltepe Park'ta
Akıllı dostun  Snoopy kampa geliyor, eğlence ve macera Maltepe Park'ta seni bekliyor!
Etkinlik Tarihi: 17 Nisan - 28 Nisan 2019
Vadistanbul Avm NEŞE DOLU BİR 23 NİSAN VADİSTANBUL’DA
Vadistanbul, çocukların heyecanla beklediği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda heyecan verici performanslara ev sahipliği yapıyor.
Etkinlik Tarihi: 20 Nisan - 28 Nisan 2019
Emaar Avm /Shopping Mall Cartoon Network’le macera dolu kaçış oyunu Emaar’da
İstanbul’un en gözde ve trend alışveriş merkezi Emaar, çocukların büyük bir heyecanla beklediği 23 Nisan’ı Cartoon Network’ün macera dolu kaçış oyun parkuru ile karşılıyor.
Etkinlik Tarihi: 20 Nisan - 19 Mayıs 2019
© Copyright 2010-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ