Maltepe Piazza’dan Küçük Ziyaretçilerine Tatil Hediyesi…

Etkinlik Tarihi: 16 Kasım - 24 Kasım 2019

Maltepe Piazza’dan küçük ziyaretçilerine tatil hediyesi…

Maltepe Piazza, LEGO Spider-Man etkinliği ile ara tatilde eğlencenin adresi olacak!

Anadolu yakasının genç, dinamik ve eğlence dolu alışveriş merkezi Maltepe Piazza AVM, çocukları 16-24 Kasım tarihleri arasında LEGO Spider-Man etkinliğine davet ediyor.

Kolay ulaşılabilir lokasyonu, neoklasik mimari yapısı, açık alanda konumlanan keyifli restoranları, sahip olduğu marka karması, genç ve dinamik eğlence alanlarıyla yoğun ilgi gören Maltepe Piazza AVM, çocukların sevdiği ve yakından takip ettiği çizgi kahramanlarla buluşturmaya devam ediyor.

Dünyaca ünlü Marvel Comics karakteri Spider-Man, LEGO Spider-Man Yapım etkinliği ile minik hayranlarıyla buluşmak için Maltepe Piazza’ya geliyor.

Maltepe Piazza’nın küçük ziyaretçileri, 16-24 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek etkinlikte hem eğlenecek hem de yaşıtlarıyla birlikte keyifli vakit geçirecek.

Maltepe Piazza etkinlik alanında gerçekleşecek etkinliğe 12.00-20.00 saatleri arasında tüm çocuklar ücretsiz olarak katılabilecek.

E-Bültene Katıl Etkinliklerden Haberdar Ol...
Diğer AVM Etkinlikleri
Marmara Park Avm Hapşuu ve Arkadaşları Marmara Park’a Geliyor..
TRT Çocuk’un sevilen çizgi filmlerinden Hapşuu, 22-23 Kasım tarihlerinde tiyatro oyunuyla Marmara Park Alışveriş Merkezi’nde çocukları bekliyor.
Etkinlik Tarihi: 22 Kasım - 23 Kasım 2019
İstMarina Kartal Avm TRT Çocuk’un sevilen Kahramanları İstMarina’da
Sömestr tatiline sayılı günler kala öğrencileri tatil heyecanı sardı. İstMarina AVM, sömestr tatilinde çocuklara eğlenceli ve keyifli bir dünyanın kapılarını aralıyor. 16 – 24 Kasım tarihleri arasında İstMarina AVM’yi ziyaret eden minikleri birbirinden eğ
Etkinlik Tarihi: 16 Kasım - 24 Kasım 2019
Tepe Nautilus Avm Çocuklar, Kral Şakir ve Oyuncak Atölyesi ile Eğlenceye Doyacak
Okulların tatil olması ile çocuklar Tepe Nautilus’ta eğlenceye doyacak. 16-21 Kasım tarihleri arasında Ahşap Oyuncak Atölyesi ile başlayan etkinlikler 22-23-24 Kasım tarihlerinde Türkiye’nin ilk yerli çizgi dizisi Kral Şakir’in dans gösterileri ve eğlence
Etkinlik Tarihi: 16 Kasım - 24 Kasım 2019
Capacity Avm Süper Bilim Dedektifleri ile Eğlenceli Bilim Capacity’de!
2019-2020 eğitim-öğretim yılı takviminde ilk kez ara tatile girecek olan öğrencilere özel Capacity’de macera dolu bir yolculuk başlıyor!
Etkinlik Tarihi: 18 Kasım - 22 Kasım 2019
Capacity Avm Capacity’de Bu Ay Bilim ve Sanat Eğlenceyle Buluşuyor!
Her ay çok özel etkinlik programlarıyla en keyifli alışveriş deneyimini sunan Capacity’de, kasım ayı dopdolu yaşanacak!
Etkinlik Tarihi: 10 Kasım - 22 Kasım 2019
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ