Carousel Sevgililer Günü’ne Hazır..

Etkinlik Tarihi: 14 Şubat - 16 Şubat 2020

Carousel Sevgililer Günü’ne Hazır
 
Alışverişin keyifli ve huzurlu adresi Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi, her yıl olduğu gibi bu yıl da 14 Şubat Sevgililer Günü’nde birbirinden eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapıyor.
 
Dinamik ve modern İstanbul’un her kesiminden misafirlerini ağırlayan Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel etkinlikleriyle misafirlerine farklı deneyimler yaşatmaya hazırlanıyor.
 
Ünlü İtalyan Şef Danilo Zanna ile Sevgi Dolu Tarifler Atölyesi, Nihat Sırdar ile Sevgililer Günü özel yayını ve Hande Kazanova ile 2020 Aşk Haritası, 14 Şubat Cuma ve 15 Şubat Cumartesi günlerinde Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde ziyaretçilerini bekliyor.
 
Danilo Zanna ile Sevgi Dolu Tarifler Atölyesi Carousel Sahne’de!
14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel tariflerini sevenleriyle paylaşacak olan ünlü İtalyan Şef Danilo Zanna, eğlenceli sohbeti ile 14:30 – 15:30 saatleri arasında Carousel Sahne’deki yerini alacak. Danilo ayrıca birbirinden lezzetli ve sağlıklı yemeklerinin sırlarını da Carousel ziyaretçileriyle paylaşacak.
 
Nihat’la Sivrisinek Sevgililer Günü Özel Yayını Carousel’de
Nihat’la Sivrisinek Sevgililer Günü özel programı, 14 Şubat Cuma günü 18.00-20.00 saatleri arasında Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin ana giriş kapısından canlı olarak yayınlanacak. Programı takip eden ziyaretçiler, bu güne özel olarak hazırlanan sürpriz hediyeleri kazanma fırsatı yakalayacak.
 
Hande Kazanova ile 2020 Aşk Haritası Carousel’de
Ünlü astrolog Hande Kazanova, 2020 aşk haritasıyla Carousel’de sevenleriyle buluşacak. İlişkilerde burç uyumunun önemi, yıllara göre burçların değerlendirilmesi ve 2020 yılının aşk hayatınıza getireceklerinin konuşulacağı bu keyifli söyleşi, 15 Şubat Cumartesi günü 16:00 - 17:00 saatleri arasında Carousel Sahne’de gerçekleşecek.
 
14 Çifte Romantik Bir Akşam Yemeği
1-16 Şubat 2020 tarihleri arasında Carousel Sevgililer Günü özel dekoruyla çekilen fotoğrafınızı #carouseldeask etiketiyle paylaşın, unutamayacağınız romantik bir akşam yemeği için şanlı 14 çiftten bir olma şansını yakalayın.
*Tüm etkinlikler ücretsizdir.

E-Bültene Katıl Etkinliklerden Haberdar Ol...
Diğer AVM Etkinlikleri
Metropol İstanbul Avm Aşk Buketi Aranjmanı Atölyesi Metropol İstanbul Avm'de
Aşkınız Göstermenin Çeşit çeşit yolu Metropol İstanbul Avm'de
Etkinlik Tarihi: 22 Şubat - 23 Şubat 2020
Marmara Park Avm Akustik Sevenler Evrencan Gündüz ile Marmara Park’ta buluşacak
YouTube’a yüklediği cover videolarıyla ve sokak performanslarıyla hepimizin severek dinlediği, son dönemin yükselen yıldızı Evrencan Gündüz, 27 Şubat saat 19.00’da Marmara Park’ta sevenlerine müzik dolu keyifli anlar yaşatacak!
Etkinlik Tarihi: 27 Şubat 2020
Tepe Nautilus Avm TEPE NAUTILUS MULTİNET İLE KAZANDIRIYOR
 Tepe Nautilus, harcadıkça kazandırmaya devam ediyor. MultiNetliler Tepe Nautilus’a gelerek kampanya dahilindeki restoranlarda yapacakları her 30 TL ve üzeri harcamalarında %20 TatlıPara kazanıyor.
Etkinlik Tarihi: 14 Şubat - 29 Şubat 2020
Zorlu Center Avm /Shopping Mall LEGO FESTİVALİ ZORLU'DA!
Zorlu Center Avm 7 Şubat / 26 Nisan tarihleri arasında eğlenceli  ve eğitici bir dünyanın kapılarını çocuklar için aralıyor.
Etkinlik Tarihi: 07 Şubat - 26 Nisan 2020
Capacity Avm Şubat Ayında Herkes için Eğlence Capacity’de!
Capacity şubat ayında, yaratıcı atölyeleri, özel gün etkinlikleri ve vazgeçilmez spor aktiviteleriyle dopdolu bir şölene hazırlanıyor!
Etkinlik Tarihi: 01 Şubat - 01 Mart 2020
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ