Zeynep Gözübüyük ile Anne&Bebek Yogası Capacity’de Devam Ediyor!

Etkinlik Tarihi: 12 Eylül 2019

Sporsever annelerin Capacity’de büyük bir ilgiyle takip ettiği, “Zeynep Gözübüyük ile Anne&Bebek Yogası” yeni döneme heyecanla başlıyor.

Kısa bir yaz molasının ardından anne ve bebeklerin Capacity’de buluşacağı yoga etkinliği için geri sayım başladı. Heyecanlı bir bekleyişi de beraberinde getiren yoga etkinliğinde aileler, güne zinde başlayabilecekleri keyifli bir deneyim yaşama imkânı bulacaklar.

Bebeklerin fiziksel gelişimleri ve sosyal yaşama dâhil olmaları açısından oldukça kıymetli olan bu etkinlik Zeynep Gözübüyük’ün keyifli eğitmenliğiyle neşe dolu bir güne dönüşecek.

Yeni dönemi 12 Eylül Perşembe günü saat 11.00’da başlayacak olan yoga etkinliği için, www.capacity.com.tr/kayit adresinden sınırlı sayıdaki kontenjana kaydınızı yaptırmayı unutmayın.

E-Bültene Katıl Etkinliklerden Haberdar Ol...
Diğer AVM Etkinlikleri
Kanyon Avm MODÜL İSTANBUL KANYON’DA
Kanyon, tasarımcılara yer açan yepyeni bir mağaza konseptiyle bilinen Modül İstanbul’u “Modül İstanbul Pazarı Kanyon’da” etkinliği ile tüm misafirlerini üç gün boyunca her çeşit tasarım ürününe kolayca ulaşabilecekleri ve harika hediyeler bulabilecekleri
Etkinlik Tarihi: 19 Eylül - 21 Eylül 2019
Akmerkez Avm /Shopping Mall Akmerkez Üçgen Teras Yıldızlı Buluşmalar'da Son Konuk Mirkelam
Dünden bugüne eskimeyen şarkılarıyla Grup Gündoğarken; Fatma Turgut, Eda Baba, Emre Altuğ ve Can Bonomo’yu ağırladığı Üçgen Teras’ta Yıldızlı Buluşmalar’a veda ediyor !
Etkinlik Tarihi: 17 Eylül 2019
Tepe Nautilus Avm Yeni Nesil Çocuk Festivali Tepe Nautilus Dev Çadıra Geliyor
Tepe Nautilus, dünyanın en sevilen oyunları ve şovlarını farklı bir deneyimle ziyaretçileri ile buluşturuyor. Türkiye’de ilk kez, 2500 m2’lik dev çadırda gerçekleşecek olan Okula Dönüş Festivali ile Tepe Nautilus'da
Etkinlik Tarihi: 21 Eylül - 22 Eylül 2019
Beylikdüzü Migros Avm Beylikdüzü Migros AVM’de Rengarenk Bir Etkinlik
Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi, ev sahipliği yaptığı etkinliklere hız kesmeden devam ediyor.
Etkinlik Tarihi: 14 Eylül - 29 Eylül 2019
MaltepePark Avm Tepetaklak Ev Maltepe Park Avm'de
Tepetaklak Ev Maltepe Park Avm'de
Etkinlik Tarihi: 23 Mart - 23 Eylül 2019
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ