Zeynep Gözübüyük ile Anne&Bebek Yogası Capacity’de Devam Ediyor!

Etkinlik Tarihi: 12 Eylül 2019

Sporsever annelerin Capacity’de büyük bir ilgiyle takip ettiği, “Zeynep Gözübüyük ile Anne&Bebek Yogası” yeni döneme heyecanla başlıyor.

Kısa bir yaz molasının ardından anne ve bebeklerin Capacity’de buluşacağı yoga etkinliği için geri sayım başladı. Heyecanlı bir bekleyişi de beraberinde getiren yoga etkinliğinde aileler, güne zinde başlayabilecekleri keyifli bir deneyim yaşama imkânı bulacaklar.

Bebeklerin fiziksel gelişimleri ve sosyal yaşama dâhil olmaları açısından oldukça kıymetli olan bu etkinlik Zeynep Gözübüyük’ün keyifli eğitmenliğiyle neşe dolu bir güne dönüşecek.

Yeni dönemi 12 Eylül Perşembe günü saat 11.00’da başlayacak olan yoga etkinliği için, www.capacity.com.tr/kayit adresinden sınırlı sayıdaki kontenjana kaydınızı yaptırmayı unutmayın.

E-Bültene Katıl Etkinliklerden Haberdar Ol...
Diğer AVM Etkinlikleri
Beylikdüzü Migros Avm Beylikdüzü Migros AVM’de Murat Dalkılıç Rüzgarı Esecek
Beylikdüzü Migros AVM, sevilen sanatçıları hayranlarıyla buluşturmaya devam ediyor. Bu çerçevede Beylikdüzü Migros AVM, 7 Aralık Cumartesi akşamı sevilen pop sanatçısı Murat Dalkılıç konserine ev sahipliği yapacak.
Etkinlik Tarihi: 07 Aralık 2019
Tepe Nautilus Avm Tepe Nautilus Doğal Ürünler Pazarına Ev Sahipliği Yapıyor
Tepe Nautilus, 6-7-8 Aralık tarihlerinde Doğal Ürünler Pazarı’na ev sahipliği yapıyor. Sağlıklı yiyecek ve içeceklerden organik bakım ürünlerine kadar en doğal ürünlerin bir araya geldiği pazarda Tepe Nautilus, ziyaretçilerini Trio müzik dinletisine de da
Etkinlik Tarihi: 06 Aralık - 08 Aralık 2019
Vadistanbul Avm Çocuklar Vadistanbul Yeni Yıl Atölyelerinde Buluşacak
Vadistanbul, yılbaşı öncesi minik misafirlerine keyifli bir etkinlik sunuyor.
Etkinlik Tarihi: 07 Aralık - 29 Aralık 2019
Capacity Avm Capacity AVM’de Mercedes-Benz Efsane Otomobiller Sergisi
Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi, “Ben otomobilden anlamam” diyenlerin bile hayran olacağı eşsiz bir sergiye ev sahipliği yapıyor.
Etkinlik Tarihi: 05 Aralık - 15 Aralık 2019
Kanyon Avm YENİ YIL HEYECANI KANYON’DA
Her zaman güncel, dinamik ve hayata geçirdiği projelerle sektörde öncü olan Kanyon, her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni yıla özel atölyeler, konserler, dizi geceleri, hediye pazarı, söyleşiler ve daha birçok sürprizi misafirlerine sunmaya hazırlanıyor.
Etkinlik Tarihi: 03 Aralık - 31 Aralık 2019
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ