Yeni Yıl ve Sömestir Tatilinin Neşesi Capacity’de Katlanıyor!

Etkinlik Tarihi: 09 Ocak - 31 Ocak 2020

2020 yılına güzel dileklerle başlayan Capacity AVM, bu yıl da 200’ü aşkın seçkin markasıyla yine göz kamaştırırken, etkinlik ve atölyeleriyle eğlenceli anlara sahne olacak, ferah ve sıcak atmosferiyle de keyifli alışveriş deneyimi sunmaya devam edecek.

Sömestir boyunca her gün Capacity’de eğlence!

Bu ay Capacity’de sizleri oldukça eğlenceli, yaratıcı ve eğitici bir program bekliyor. Akıl ve Zekâ Oyunları ile başlayacak hafta sonu atölyelerinde, eğitici Akıllı Harfler ve Sayılar Atölyesi, Süper Bilim Dedektifleri ile Eğlenceli Bilim gibi renkli ve heyecanlı aktiviteler düzenlenecek.

Çocukların, sömestir tatili boyunca her gün 14.00-18.00 saatleri arası katılabileceği yaratıcı tasarım atölyelerinde ise hem el becerileri hem de hayal güçleri gelişecek. Keyifli bir projelendirme süreci yaşayacak çocuklar, canlı ve dinamik bir program ile birlikte sosyalleşecekler. Ocak ayının etkinlik ve atölyeleriyle ilgili daha fazla bilgi için www.capacity.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

9 Ocak Perşembe günü, annelerin keyifle takip ettiği Zeynep Gözübüyük ile Anne&Bebek Yogası’nda enerji depolayacağınız bir gün sizi bekliyor! Anneleri ve minik misafirlerini konuk edecek yoga etkinliğiyle güne zinde başlayabilirsiniz. Etkinliğe katılım için sınırlı sayıdaki kontenjanı dolmadan www.capacity.com.tr/kayit adresinden ücretsiz kayıt yaptırmayı unutmayın.

Capacity’nin, Yeni Yıl Kampanyası, ocak ayında da tüm hızıyla devam ediyor. Büyük bir ilgiyle takip edilen kampanyaya 16 Şubat 2020 tarihine kadar katılabilir, muhteşem Mercedes-Benz otomobillerden birini kazanabilirsiniz. Yeni yılda alışveriş ve eğlence keyfini Capacity’de yaşayın!

E-Bültene Katıl Etkinliklerden Haberdar Ol...
Diğer AVM Etkinlikleri
Buyaka Avm Miniklerin sömestir keyfi, “Buyaka Ice Dream” ile taçlanacak
Buyaka AVM, sömestir tatiline eğlence dolu bir sürpriz hazırlıyor. Tatil eğlencesini 2’ye katlayacak “Buyaka Ice Dream etkinliği”, 17 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında miniklerle buluşacak. 
Etkinlik Tarihi: 17 Ocak - 02 Şubat 2020
Kanyon Avm ÇOCUKÇA EĞLENCE KANYON’DA!
Yarı yıl tatili boyunca Kanyon’a gelen çocuklar, Imagineer Kids iş birliği ile düzenlenecek “Köpekler Bale Yapamaz Kukla Oyunu”, “Köpek Kukla Atölyesi”, “Ama Bu Balığın Parmakları Var Kukla Oyunu”, “Balık Kukla Atölyesi” ve “Sualtının Ritmi Atölyesi”nde h
Etkinlik Tarihi: 18 Ocak - 31 Ocak 2020
Marmara Forum Avm Marmara Forum’dan yarı yıl tatiline özel ‘Robotik Dünyalar Festivali’
Marmara Forum AVM bu yarı yıl tatilinde, 3-12 yaş arası çocuklar için ‘Robotik Dünyalar Festivali’ne ev sahipliği yapacak.
Etkinlik Tarihi: 17 Ocak - 02 Şubat 2020
Anatolium Marmara Avm ROBOTLAR ANATOLIUM MARMARA’DA!
Türkiye’de ilk defa gerçekleşecek İnsansı Robotlar etkinliği Anatolium Marmara’da sizlerle buluşacak.
Etkinlik Tarihi: 17 Ocak - 14 Şubat 2020
Beylikdüzü Migros Avm Sömestr Tatilinde Çocuklar Beylikdüzü Migros AVM LEGO® Festivali’nde Buluşuyor
Beylikdüzü Migros AVM, sömestr tatilinde çocuklar keyifle vakit geçirip, hayallerini gerçeğe dönüştürsün diye çok özel bir etkinlik düzenliyor.
Etkinlik Tarihi: 17 Ocak - 26 Ocak 2020
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ