Tatile Renk Katacak Eğlenceli Atölyeler Capacity’de!

Etkinlik Tarihi: 10 Ağustos - 01 Eylül 2019

Ağustos ayında birbirinden özel atölyeler ile yaz tatilini verimli ve eğlenceli geçirmek isteyen çocuklar, Capacity’nin keyifli dünyasıyla tanışıyor. Tüm yıl gerçekleştirdiği etkinlikler ve modaya yön veren markalarıyla keyifli bir alışveriş deneyimi sunan Capacity, ağustos ayı boyunca her cuma canlı müzik dinletileriyle şölen yaşatmaya devam ediyor.

Kurban Bayramı heyecanının yaşandığı ağustos ayı programında; Akıl ve Zekâ Oyunları, minyatür, üç boyutlu resim ile mozaik yapıştırma ve puzzle yapma atölyelerinin yanı sıra çim adam yapımı ve tuval boyama gibi keyifli atölyeler de yer alacak. Eğlenceyi kaçırmak istemeyen çocuklar, plan yapmaya şimdiden başlamalısınız!

Ağustos ayı boyunca her hafta sonu 14.00-18.00 saatleri arasında gerçekleşecek bu keyifli atölyelere katılım için www.capacity.com.tr/kayit adresinden kaydınızı yaptırmayı sakın unutmayın! Bu yıl 97. yıl dönümünü kutlayacağımız 30 Ağustos Zafer Bayramı, Capacity AVM’de etkileyici bando gösterisiyle birlikte coşkuyla kutlanacak. Bu özel kutlamada sizleri de bayramın neşesini doyasıya yaşamaya davet ediyoruz.

E-Bültene Katıl Etkinliklerden Haberdar Ol...
Diğer AVM Etkinlikleri
Akasya Acıbadem Avm Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler Akasya’da
60’lardan 90’lı yıllara dönemin en sevilen ve günümüze kadar uzanan eğlence araçları ile Akasya Retro Lunapark’ta etkinlikler tüm coşkusuyla devam ediyor.
Etkinlik Tarihi: 24 Ağustos 2019
Kanyon Avm Türk Telekom Prime ile Açık Hava Sineması Kanyon’da!
Kanyon, İyi Müzik Kanyon’da etkinlikleri çatısı altında, Türk Telekom Prime ile konuklarına yaz boyunca açık hava sineması deneyimi sunacak.
Etkinlik Tarihi: 19 Temmuz - 30 Ağustos 2019
Beylikdüzü Migros Avm Beylikdüzü Migros AVM’de Ücretsiz İngilizce ve Satranç Kursları Başlıyor
Beylikdüzü Migros Avm, çocuklar yaz tatilini hem eğlenip hem öğrenerek geçirsin diye 24 Haziran’dan itibaren ücretsiz satranç ve İngilizce kursu düzenliyor.
Etkinlik Tarihi: 24 Haziran - 24 Ağustos 2019
MaltepePark Avm Tepetaklak Ev Maltepe Park Avm'de
Tepetaklak Ev Maltepe Park Avm'de
Etkinlik Tarihi: 23 Mart - 23 Eylül 2019
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ