Tatile Renk Katacak Eğlenceli Atölyeler Capacity’de!

Etkinlik Tarihi: 10 Ağustos - 01 Eylül 2019

Ağustos ayında birbirinden özel atölyeler ile yaz tatilini verimli ve eğlenceli geçirmek isteyen çocuklar, Capacity’nin keyifli dünyasıyla tanışıyor. Tüm yıl gerçekleştirdiği etkinlikler ve modaya yön veren markalarıyla keyifli bir alışveriş deneyimi sunan Capacity, ağustos ayı boyunca her cuma canlı müzik dinletileriyle şölen yaşatmaya devam ediyor.

Kurban Bayramı heyecanının yaşandığı ağustos ayı programında; Akıl ve Zekâ Oyunları, minyatür, üç boyutlu resim ile mozaik yapıştırma ve puzzle yapma atölyelerinin yanı sıra çim adam yapımı ve tuval boyama gibi keyifli atölyeler de yer alacak. Eğlenceyi kaçırmak istemeyen çocuklar, plan yapmaya şimdiden başlamalısınız!

Ağustos ayı boyunca her hafta sonu 14.00-18.00 saatleri arasında gerçekleşecek bu keyifli atölyelere katılım için www.capacity.com.tr/kayit adresinden kaydınızı yaptırmayı sakın unutmayın! Bu yıl 97. yıl dönümünü kutlayacağımız 30 Ağustos Zafer Bayramı, Capacity AVM’de etkileyici bando gösterisiyle birlikte coşkuyla kutlanacak. Bu özel kutlamada sizleri de bayramın neşesini doyasıya yaşamaya davet ediyoruz.

E-Bültene Katıl Etkinliklerden Haberdar Ol...
Diğer AVM Etkinlikleri
Marmara Park Avm Hapşuu ve Arkadaşları Marmara Park’a Geliyor..
TRT Çocuk’un sevilen çizgi filmlerinden Hapşuu, 22-23 Kasım tarihlerinde tiyatro oyunuyla Marmara Park Alışveriş Merkezi’nde çocukları bekliyor.
Etkinlik Tarihi: 22 Kasım - 23 Kasım 2019
İstMarina Kartal Avm TRT Çocuk’un sevilen Kahramanları İstMarina’da
Sömestr tatiline sayılı günler kala öğrencileri tatil heyecanı sardı. İstMarina AVM, sömestr tatilinde çocuklara eğlenceli ve keyifli bir dünyanın kapılarını aralıyor. 16 – 24 Kasım tarihleri arasında İstMarina AVM’yi ziyaret eden minikleri birbirinden eğ
Etkinlik Tarihi: 16 Kasım - 24 Kasım 2019
Tepe Nautilus Avm Çocuklar, Kral Şakir ve Oyuncak Atölyesi ile Eğlenceye Doyacak
Okulların tatil olması ile çocuklar Tepe Nautilus’ta eğlenceye doyacak. 16-21 Kasım tarihleri arasında Ahşap Oyuncak Atölyesi ile başlayan etkinlikler 22-23-24 Kasım tarihlerinde Türkiye’nin ilk yerli çizgi dizisi Kral Şakir’in dans gösterileri ve eğlence
Etkinlik Tarihi: 16 Kasım - 24 Kasım 2019
Capacity Avm Süper Bilim Dedektifleri ile Eğlenceli Bilim Capacity’de!
2019-2020 eğitim-öğretim yılı takviminde ilk kez ara tatile girecek olan öğrencilere özel Capacity’de macera dolu bir yolculuk başlıyor!
Etkinlik Tarihi: 18 Kasım - 22 Kasım 2019
Capacity Avm Capacity’de Bu Ay Bilim ve Sanat Eğlenceyle Buluşuyor!
Her ay çok özel etkinlik programlarıyla en keyifli alışveriş deneyimini sunan Capacity’de, kasım ayı dopdolu yaşanacak!
Etkinlik Tarihi: 10 Kasım - 22 Kasım 2019
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ