Şubat Ayında Herkes için Eğlence Capacity’de!

Etkinlik Tarihi: 01 Şubat - 01 Mart 2020

Capacity şubat ayında, yaratıcı atölyeleri, özel gün etkinlikleri ve vazgeçilmez spor aktiviteleriyle dopdolu bir şölene hazırlanıyor!

Güzel ve renkli bir tatili Capacity’nin eşsiz atölyeleriyle değerlendiren çocuklar, şubat ayında da eğlenceyi kaçırmıyor! Her ay olduğu gibi bu ay da yaratıcı atölyeler Akıl ve Zekâ Oyunları ile başlarken, çocukların keyifle katıldığı Akıllı Harfler ve Sayılar Atölyesi ile Süper Bilim Dedektifleri ve Eğlenceli Bilim’de heyecan yükseliyor.

Her çocuğun hayali olan oyuncaklar, bu ay Capacity’nin atölyelerini süslüyor. Araba ve bebek boyama, otobüs yapımı ve klasik araba yapımı gibi atölyelerde çocuklar hayal ettikleri oyuncakları tasarlarken, kurabiye yapım atölyesiyle de nefis kurabiyeler yapacaklar.

Spor ve aşkla dolu günler!

Huzurlu bir sabaha uyanacağınız, “Zeynep Gözübüyük ile Anne&Bebek Yogası” 13 Şubat tarihinde saat 11.00’de sporsever anne ve bebeklerini keyifli bir başlangıca davet ediyor. Ayrıca 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel lezzetli mi lezzetli ikramların sunulacağı Capacity’de aşk ve şans her yanınızı sararken, birbirinden özel ve şahane hediye seçenekleriyle de sevgilinizi şımartabilirsiniz.

Muhteşem otomobiller için son şans!

Capacity’nin Yeni Yıl Kampanyası’na 16 Şubat 2020 tarihine kadar katılım tüm hızıyla devam ediyor. Geri sayımın başladığı ve nefeslerin tutulduğu heyecan dolu kampanya çekilişi 22 Şubat tarihinde saat 13.00’de Milli Piyango İdaresi Şube Müdürü, Yetkili Noter Başkatibi ve değerli misafirlerin de katılımıyla alışveriş merkezi B1 katında canlı gerçekleşecek. Sizler de bu heyecana ortak olmak ve çekiliş günü sürprizlerle dolu performansları kaçırmak istemiyorsanız etkinliklerimizi takipte kalın!

Şubat ayı süresince hafta sonlarına özel devam eden, sınırlı sayıda kontenjanlarıyla ücretsiz atölye ve aktivitelere katılım için www.capacity.com.tr/kayit adresinden kayıt yaptırmayı sakın unutmayın.

E-Bültene Katıl Etkinliklerden Haberdar Ol...
Diğer AVM Etkinlikleri
Metropol İstanbul Avm Aşk Buketi Aranjmanı Atölyesi Metropol İstanbul Avm'de
Aşkınız Göstermenin Çeşit çeşit yolu Metropol İstanbul Avm'de
Etkinlik Tarihi: 22 Şubat - 23 Şubat 2020
Marmara Park Avm Akustik Sevenler Evrencan Gündüz ile Marmara Park’ta buluşacak
YouTube’a yüklediği cover videolarıyla ve sokak performanslarıyla hepimizin severek dinlediği, son dönemin yükselen yıldızı Evrencan Gündüz, 27 Şubat saat 19.00’da Marmara Park’ta sevenlerine müzik dolu keyifli anlar yaşatacak!
Etkinlik Tarihi: 27 Şubat 2020
Tepe Nautilus Avm TEPE NAUTILUS MULTİNET İLE KAZANDIRIYOR
 Tepe Nautilus, harcadıkça kazandırmaya devam ediyor. MultiNetliler Tepe Nautilus’a gelerek kampanya dahilindeki restoranlarda yapacakları her 30 TL ve üzeri harcamalarında %20 TatlıPara kazanıyor.
Etkinlik Tarihi: 14 Şubat - 29 Şubat 2020
Zorlu Center Avm /Shopping Mall LEGO FESTİVALİ ZORLU'DA!
Zorlu Center Avm 7 Şubat / 26 Nisan tarihleri arasında eğlenceli  ve eğitici bir dünyanın kapılarını çocuklar için aralıyor.
Etkinlik Tarihi: 07 Şubat - 26 Nisan 2020
Metro Corner Avm Dudullu EFSANE SALI PAZARI METRO CORNER AVM’DE !
Metro Corner AVM ziyaretçilerini daha cazip fiyatlarla alışveriş yapabilmesi için Efsane Salı Pazarı’na davet ediyor.
Etkinlik Tarihi: 01 Ocak - 31 Aralık 2020
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ