Şubat Ayında Herkes için Eğlence Capacity’de!

Etkinlik Tarihi: 01 Şubat - 01 Mart 2020

Capacity şubat ayında, yaratıcı atölyeleri, özel gün etkinlikleri ve vazgeçilmez spor aktiviteleriyle dopdolu bir şölene hazırlanıyor!

Güzel ve renkli bir tatili Capacity’nin eşsiz atölyeleriyle değerlendiren çocuklar, şubat ayında da eğlenceyi kaçırmıyor! Her ay olduğu gibi bu ay da yaratıcı atölyeler Akıl ve Zekâ Oyunları ile başlarken, çocukların keyifle katıldığı Akıllı Harfler ve Sayılar Atölyesi ile Süper Bilim Dedektifleri ve Eğlenceli Bilim’de heyecan yükseliyor.

Her çocuğun hayali olan oyuncaklar, bu ay Capacity’nin atölyelerini süslüyor. Araba ve bebek boyama, otobüs yapımı ve klasik araba yapımı gibi atölyelerde çocuklar hayal ettikleri oyuncakları tasarlarken, kurabiye yapım atölyesiyle de nefis kurabiyeler yapacaklar.

Spor ve aşkla dolu günler!

Huzurlu bir sabaha uyanacağınız, “Zeynep Gözübüyük ile Anne&Bebek Yogası” 13 Şubat tarihinde saat 11.00’de sporsever anne ve bebeklerini keyifli bir başlangıca davet ediyor. Ayrıca 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel lezzetli mi lezzetli ikramların sunulacağı Capacity’de aşk ve şans her yanınızı sararken, birbirinden özel ve şahane hediye seçenekleriyle de sevgilinizi şımartabilirsiniz.

Muhteşem otomobiller için son şans!

Capacity’nin Yeni Yıl Kampanyası’na 16 Şubat 2020 tarihine kadar katılım tüm hızıyla devam ediyor. Geri sayımın başladığı ve nefeslerin tutulduğu heyecan dolu kampanya çekilişi 22 Şubat tarihinde saat 13.00’de Milli Piyango İdaresi Şube Müdürü, Yetkili Noter Başkatibi ve değerli misafirlerin de katılımıyla alışveriş merkezi B1 katında canlı gerçekleşecek. Sizler de bu heyecana ortak olmak ve çekiliş günü sürprizlerle dolu performansları kaçırmak istemiyorsanız etkinliklerimizi takipte kalın!

Şubat ayı süresince hafta sonlarına özel devam eden, sınırlı sayıda kontenjanlarıyla ücretsiz atölye ve aktivitelere katılım için www.capacity.com.tr/kayit adresinden kayıt yaptırmayı sakın unutmayın.

E-Bültene Katıl Etkinliklerden Haberdar Ol...
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ