RAMAZAN İNEGÖL AVM’DE DOLU DOLU GEÇECEK

Etkinlik Tarihi: 06 Mayıs - 26 Mayıs 2019

Alışverişi sosyal yaşamın kalbine taşıyan İnegöl AVM, Ramazan ayını birbirinden özel etkinliklerle karşılıyor. Ramazan süresince 12.00 – 24.00 saatleri arasında hizmet verecek İnegöl AVM; iftar sonrası programları, özel hediye kampanyası, söyleşileri ve Anneler Günü etkinlikleriyle ziyaretçilerine seçeneği bol bir mayıs ayı yaşatacak.

07 Mayıs 2019, İstanbul;
Ramazan ayının huzuru, Anneler Günü’nün coşkusu İnegöl AVM’de yaşanacak. Birbirinden özel etkinlikleriyle İnegöl AVM, manevi değeri yüksek Mayıs ayında ziyaretçilerine birbirinden farklı programlar sunacak.

İnegöl AVM’nin Mayıs ayı konuklarından biri olan ve Ramazan süresince değişen beslenme alışkanlıklarına değinecek Diyetisyen Berrin Yiğit hem ziyaretçilere önerilerde bulunacak hem de sağlıklı tarifler hazırlayacak.

İftar sonrası düzenleyeceği gösterilerle bu anlamlı ayın keyfine keyif katacak İnegöl AVM; Karagöz – Hacivat Gölge Oyunu, Ramazan Özel İp Kukla Gösterisi, Sihirbaz Show, Ateşbaz, Jonglör, Orta Oyunları, Sema Gösterisi ile konuklarına keyifli anlar yaşatacak. Bando Gösterisi, Ramazan Özel Mehter Gösterisi, Kaligrafi Sanatı Etkinliği, Ebru Atölyesi de bu ayın diğer öne çıkan etkinlikleri arasında.

Ayrıca “Ben Ney’im” ve “Kalbin Temizse Hikayen Mutlu Biter” kitaplarıyla sevilen sosyal medya paylaşımlarıyla geniş kitlelere ulaşan Neyzen ve Yazar Hakan Mengüç de özel bir söyleşi ve dinleti ile İnegöl AVM’de olacak.

Anneler Günü’nde ise konuklarını özel bir hediye kampanyasıyla karşılayacak İnegöl AVM, kuracağı hediye çarkı ile ziyaretçilerine hediyeler kazandıracak.

Ramazan süresince her akşam iftarda fasıl dinletisi sunacak İnegöl AVM; 12.00 – 24.00 saatleri arasında hizmet verecek.

E-Bültene Katıl Etkinliklerden Haberdar Ol...
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ