Oyuncaklar Kasımda Akbatı’da

Etkinlik Tarihi: 23 Kasım 2019

Minik misafirlerine spordan eğlenceye, kültür sanattan müziğe kadar birçok etkinlikle sonbahara merhaba diyen Akbatı, gelenekselleşen tiyatro gösterimlerine başlıyor. Oktay Şenol’un yazıp yönettiği ‘Oyuncaklar’ oyunu 23 Kasım Cumartesi günü minik izleyicileri bekliyor.
Çocukların en yakın arkadaşlarını konu olan ‘Oyuncaklar’ oyunu, 23 Kasım Cumartesi günü minik izleyiciler ile buluşacak. Oyun, bozuldukları için rafa kaldırılan oyuncukları uğur böceğinin tamir etmesi ile başlıyor. Çocuklar için yeni alınan robot oyuncağın diğerlerini tekrar bozması ile devam eden maceraya seyirciler, eğlenceli şarkılarla eşlik edecek.
 
Ücretsiz olarak oynanacak oyun saat 14.00’da zemin katta başlayacak. Akbatı, eğlendirirken eğiten tiyatro oyunlarına tüm misafirlerini bekliyor.

E-Bültene Katıl Etkinliklerden Haberdar Ol...
Diğer AVM Etkinlikleri
Vadistanbul Avm Çocuklar Vadistanbul Yeni Yıl Atölyelerinde Buluşacak
Vadistanbul, yılbaşı öncesi minik misafirlerine keyifli bir etkinlik sunuyor.
Etkinlik Tarihi: 07 Aralık - 29 Aralık 2019
Capacity Avm Capacity AVM’de Mercedes-Benz Efsane Otomobiller Sergisi
Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi, “Ben otomobilden anlamam” diyenlerin bile hayran olacağı eşsiz bir sergiye ev sahipliği yapıyor.
Etkinlik Tarihi: 05 Aralık - 15 Aralık 2019
Kanyon Avm YENİ YIL HEYECANI KANYON’DA
Her zaman güncel, dinamik ve hayata geçirdiği projelerle sektörde öncü olan Kanyon, her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni yıla özel atölyeler, konserler, dizi geceleri, hediye pazarı, söyleşiler ve daha birçok sürprizi misafirlerine sunmaya hazırlanıyor.
Etkinlik Tarihi: 03 Aralık - 31 Aralık 2019
Marmara Forum Avm Forum Coffee Weeks’te Marmara Forum’u kahve kokusu saracak
Ulusal ve uluslararası 300’ü aşkın marka ile ziyaretçilerine eşsiz bir AVM deneyimi yaşatan Marmara Forum, 4-15 Aralık’ta yine sıra dışı bir organizasyona ev sahipliği yapıyor.
Etkinlik Tarihi: 04 Aralık - 15 Aralık 2019
Zorlu Center Avm /Shopping Mall ZORLU YILBAŞI FESTİVALİ!
En özel hediyeler, muhteşem bir Nil Karaibrahimgil konseri ve rengarenk kardan adamlar... Yılın en güzel zamanında Zorlu'da buluşuyoruz.
Etkinlik Tarihi: 30 Kasım - 31 Aralık 2019
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ