Facebook Twitter Instagram AVM Gezgini Youtube Sayfası

Erasta Edirne Avm

EDİRNE
Erasta Edirne Avm
Erasta Edirne Avm
Erasta Edirne Avm Haritası
Haritada Göster

Abdurrahman Mh Talat Paşa Cd Merkez Edirne

Bu AVM’de ETKİNLİK OLUNCA

Erasta Edirne Avm, 13 Nisan Perşembe Hizmete Açıldı.

Edirne’nin en büyük alışveriş merkezi, Erasta Edirne AVM 125 mağaza, sinema, yeme-içme ve eğlence mekanları ile hizmete açıldı. Erasta Edirne AVM'nin Yönetimi ve kiralaması JLL Türkiye tarafından yürütülüyor.

Erasta Edirne’nin 3 katlı ve 1200 araç kapasiteli ücretsiz otoparkı ziyaretçilere önemli bir konfor sunuyor. Erasta Edirne’ye toplu taşıma araçlarıyla da çevresindeki ana yollar ve kent otogarına olan yakınlığı sayesinde de kolay ulaşım sağlanıyor, ayrıca alışveriş merkezi şehrin önemli merkezlerinden olan Trakya Üniversitesi’ne de yakın bir lokasyonda yer alıyor.

erasta edirne açılış fotoları

Erasta Edirne Avm, Türkiye’nin Avrupa’ya açılan sınırında Edirne’nin en büyük ve kapsamlı alışveriş ve buluşma merkezi olmak üzere tasarlandı. Yaklaşık 32.000 m2 kiralanabilir alana sahip olan avm 125 mağazası ve sosyal alanları ile birlikte ziyaretçilerine geniş, refah ve gün ışığı alan bir ortamda alışveriş yapabilme imkanı sağlıyor.

Erasta Edirne’de, açılış günü ve takip eden iki gün boyunca düzenlenecek olan Maskot Bando, Zilli Perküsyon, Çocuk Atölyeleri, Sirk Korteji ve Kybele Müzik Grubu gibi 7’den 70’e her yaştan ziyaretçiye hitap edecek.

8.1

Erasta Edirne Avm’ı Nasıl Buldunuz?

Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.

 • 8.5
  Mimari
  Konsept
 • 7.9
  Lokasyon /
  Ulaşım
 • 7.7
  Otopark
   
 • 8.2
  Mağaza
  Düzeni
 • 8.2
  Yemek
  Katı
Puanlamayı BİTİR

Yorum Yaz

 • emin atbaakn
  15 Mayıs 2017 - Pazartesi
  iyi bulduk çok hoşumuza gitti özellikle türk kahvesi çok güzeldi mahaşallah nazar değmezsin hayırlınız olsun sayın EMiN YK
Bu AVM'de ETKİNLİK OLUNCA