Facebook Twitter Instagram AVM Gezgini Youtube Sayfası

Arcadium Avm

ANKARA
Arcadium Avm
Arcadium Avm
AVM Telefon:
0312 241 15 00
Arcadium Avm Haritası
Haritada Göster

Koru Mh 2432.cd Çayyolu Ankara

Sinema: 0312 241 12 41

Otopark: Ücretsiz

Bu AVM’de ETKİNLİK OLUNCA

Arcadium AVM, Eskişehir yolunda, Konutkent, Yaşamkent, Mesa gibi çok bilinen yerleşim noktalarının da içinde bulunduğu Ümitköy-Çayyolu merkezinde; 1.300 araç kapasiteli açık ve kapalı otoparkına aracınızı rahatlıkla ücretsiz olarak park edebilir veya metro ile ARCADIUM’a ulaşabilirsiniz!

Arcadium avm ankara yeni

"Arcadium’un Yenilenen Web Sitesi Yayında!

Kurulduğu günden bu yana eğlencenin, modanın ve etkinliklerin buluştuğu bir adres olan Arcadium; müşterileri için yenilikçi bir dünyaya açılan kapı olma misyonunu sürdürüyor. Kaliteli hizmet ağını interaktif hizmet anlayışıyla bütünleştiren Arcadium, çalışmalarında kurumsal çizgisini koruyarak ilerliyor. 

Arcadium; alışveriş, kültür ve sanatın buluşma noktası olmayı sürdürürken yeni web sitesiyle de farklı dinamikleri kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Klasik bir alışverişten daha fazlasını sunan Arcadium, web sitesindeki yeniliklerle de çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Modern çizgilere ve geniş ürün yelpazesine sahip olan Arcadium'un yenilenen web sitesi, çağın kreatif trendlerini bünyesinde topluyor. Sade ve pratik bir tasarıma sahip olan web sitesi, her kesimden kullanıcının konforuna hitap edecek detayları ve sistematik hizmet anlayışını harmanlıyor. Müşterilerine zengin seçenekler sunmayı ilke edinen Arcadium, yenilenen web sitesinde de aynı hizmet anlayışını muhafaza ediyor.

Arcadium'un yenilenen web sitesinde kısayollar çok daha belirgin, yönlendirmeler oldukça pratik. Search tool özelliği ise hem zamandan hem de rahatlıktan yana bir yenilik olarak göze çarpıyor. Sade arayüzü ve yenilikçi çizgileriyle ön plana çıkan web sitesinde; kullanıcıların aradıkları içeriklere hızlı, rahat ve doğru şekilde ulaşabilmesi hedefleniyor. Bu sayede her yaştan ve kesimden insanın, mümkün olan en kısa sürede maksimum verimle hizmete ulaşmaları birincil öncelik olarak ön plana çıkıyor. Detaylara önem veren yapısı ile hizmet çıtasını yükseğe taşıyan Arcadium, web sitesinde ince detayları klasikleşmiş çizgileriyle uyumlu bir şekilde sürdürüyor. İnteraktif site yapısı sayesinde, mağazalara kolaylıkla ulaşılıyor ve mağaza içi kategorilendirme sayesinde içerikler etkin biçimde ön plana çıkıyor.

Tüm bu yenilikler sayesinde kullanıcıların diledikleri içeriklere kısa sürede ulaşması da mümkün hale geliyor. Çarpıcı ve dinamik bir görselliğe sahip olan site tasarımı, şık yapısıyla kullanıcıların estetik zevklerine de hitap ediyor. Arcadium'un alışveriş merkezi olarak bünyesinde barındırdığı tüm donanımlara, sitenin hizmetler kategorisinden ulaşılabiliyor. Alışveriş merkezinde yer alan engelli sandalyesi hizmetinden ATM bilgilerine kadar tüm detayları web sitesi aracılığıyla incelemek mümkün. Böylece uzaktan erişim sağlayan kullanıcılar, zamandan önemli ölçüde tasarruf sağlıyor. Web sitesinin yapısı, müşterilerin hızlı erişim sağlaması ve siteden memnuniyetle ayrılması şeklinde ilerliyor.

Arcadium'un yenilenen web sitesinde, kullanıcılar tüm kampanya ve etkinliklere kategoriler aracılığıyla hızlıca ulaşıyor. Özgün, sade ve şık bir biçimde optimize edilen kategoriler; kullanıcılara sorunsuz search rahatlığını sağlıyor. Aktif olan ya da biten kampanyaların yanı sıra, mevcut bulunan tüm etkinliklerin detaylı bilgilerine de web sitesi üzerinden ulaşmak mümkün. Slide show şeklinde hazırlanan sinema kategorisi; müşterilere vizyondaki filmlerin salon ve seans gibi bilgileri hızlıca edinmesine yardımcı oluyor.

Arcadium'un yenilenen web sitesinde Cadde kategorisi de hizmete açılmış durumda... Renkli ve göz alıcı dekorasyonlara sahip pek çok mekana sahiplik yapan Cadde'nin bilgilerine; site üzerindeki Cadde kategorisinden ulaşılabiliyor. Cadde hakkındaki tüm bilgiler ve yenilikler, web sitesi aracılığıyla kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Kurumsal sosyal medya yönetimine önem veren Arcadium; tüm aktivitelerini, kampanyalarını ve içeriklerini tek bir çatı altında topluyor. Pek çok farklı mecrada yayınlanan içeriklerin linkleri, Arcadium'un yenilenen web sitesinde kendine yer buluyor. Ayrıca yenilenen web sitesinde Arcadium Blog'un kendine ait bir kategorisine ulaşmak da mümkün. Modadan dekorasyona, yeniliklerden son bilgilere kadar pek çok içerik barındıran blog; kullanıcıları bilgilendirici yayınlarıyla göze çarpıyor.

Arcadium modern çağın son trendlerini, profesyonel yönetim anlayışıyla buluşturuyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Arcadium, yenilenen web sitesinin yanı sıra sosyal medya içerikleriyle de online dünyadaki dinamik tavrını korumayı sürdürüyor.

Arcadium Avm’de Bulunan ATM ve Bankamatikler

 • Akbank Akbank
 • QNB FinansBank QNB FinansBank
 • HSBC HSBC
 • Halk Bankası Halk Bankası
 • ING Bank ING Bank
 • İş Bankası İş Bankası
 • Yapı ve Kredi Yapı ve Kredi
7.8

Arcadium Avm’ı Nasıl Buldunuz?

Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.

 • 8.0
  Mimari
  Konsept
 • 8.1
  Lokasyon /
  Ulaşım
 • 7.8
  Otopark
   
 • 7.2
  Mağaza
  Düzeni
 • 7.8
  Yemek
  Katı
Puanlamayı BİTİR
 • Aysun Coşkun
  15 Kasım 2016 - Salı
  Herşey çok güzel,sıcak,rahat alışveriş zevkli,Arcadiumu seviyorum.

  Sadece yemek katındaki şiş restoranı beğenmiyorum.Servis ve yemek kötü

Yorum Yaz

Bu AVM'de ETKİNLİK OLUNCA