Watsons Büyük Sevgililer Günü İndirimi Başladı

Kampanya Tarihi: 07 Şubat - 14 Şubat 2019

Watsons, Sevgililer Günü’ne Özel Kampanyasında Makyajdan, Cilt Bakımına, Saç Bakımından Kişisel Bakıma Kadar Birçok Kategoride % 50’ye Varan İndirim ve Sevdikleriniz İçin En Güzel Hediye Seçeneklerini Sunuyor!

Sevilen kişisel bakım ve kozmetik markası Watsons, 7-14 Şubat 2019 tarihleri arasında geçerli olacak Sevgililer Günü özel indirimi kapsamında sevilen makyaj markaları arasında yer alan Deborah Milano, e.l.f., L'Oréal Paris, Max Factor, Pastel makyaj ürünlerinde %40 indirim sunarken; Maybelline, Note, Rimmel London ürünlerinde %40 indirime ek olarak Watsons Card’la yapılan alışverişlerde %10 indirim daha sunuyor.

Cilt bakımında da büyük fırsatlar sunan Watsons; Nivea, L'Oréal Paris, ve Diadermine ürünlerinde % 50 indirim, Neutrogena, Garnier, Sebamed, Ziaja, Simple ve Welcos ürünlerinde % 40, Pure Beauty ürünlerinde ise % 30 indirim ile kaçırılmayacak avantajlar ile karşınıza çıkıyor.

Saç bakımında en çok tercih edilen markalardan Beology, Toni & Guy, Lee Stafford % 50, kuru şampuan çeşitleri % 40, şampuanlar % 40 ve seçili saç boyaları % 40’a varan indirim ile Watsons’ın Sevgililer Günü kampanyasında yer alıyor.

Kişisel bakım kategorisinde de kaçırılmayacak indirim fırsatları Watsons mağazalarında ve Watsons.com.tr’lerde sizleri bekliyor.

Markanın İNDİRİMLERİNİ Haber Ver...
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ