ÇANAKKALE ZAFERİ RUHUNU YANSITAN ÜRÜNLER PAŞABAHÇE MAĞAZALARI’NDA

Kampanya Tarihi: 13 Mart - 24 Mart 2019

Çanakkale Zaferi Kahramanlarının Simgesi; ‘Şehitler Abidesi’
Gelibolu Yarımadası’nda bulunan ve Çanakkale Savaşları’nda şehit olan 253 bin Türk kahramanının anısına yapılmış bir anıt olan Şehitler Abidesi, Türkiye’nin en anlamlı anıtları arasında yer alıyor. Şehitler Abidesi’nden esinlenerek tasarlanan ‘Abide Kandil’in üst kısmında bir Türk bayrağı bulunuyor.

Şehitler Abidesi, Türk milletinin sağlam temellere dayandığını ve yıkılmaz olduğu anlamını taşıyor. Uzaktan bakıldığında Mehmetçiğin “M” harfi şeklinde görünen anıtın tavanında ise mozaikten bir Türk bayrağı yer alıyor. Yapımı 1960 yılında tamamlanan anıtın altında Savaş Eserleri Müzesi bulunuyor.

Çanakkale Zaferi’nin yıldönümünde ilgi çekebilecek Kırmızı Ayyıldız kağıt ağırlığı ve Çanakkale Zaferi yazı seti de ofislerinizde yer alması için düşünülmüş güzel bir hediye alternatifi olarak yer alıyor.

Paşabahçe Mağazaları’nın, Çanakkale Zaferi anısına tasarladığı ürünleri incelemek için Paşabahçe Mağazaları’na uğrayabilir ya da online mağaza www.pasabahcemagazalari.com adresinden alışverişinizi kolayca yapabilirsiniz.

KAMPANYA Olunca Haber Ver...
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ