MACFit'ten 'Sinirinizi yok edecek' kampanya

Kampanya Tarihi: 21 Mart - 30 Nisan 2019

Günlük hayatı olumsuz etkileyen stres, fiziksel ve ruhsal sağlığımızın yanında ilişkilerimizin de bozulmasına neden olabiliyor. Uzmanlar, stres ile başa çıkmanın en etkili yöntemlerinden biri olarak spor yapmayı öneriyor. Türkiye'nin en büyük spor kulübü zinciri Mars Sportif, günlük yaşamda stresle baş etmek için herkesi ''Sinirli Değil MACFit'li'' kampanyası ile spora davet ediyor.

Çağımızın en önemli sorunlarından birisi stres. Günlük hayatı olumsuz etkileyen stres, sağlığımızla birlikte ilişkilerimizin de bozulmasına neden olabiliyor. Uzmanlar, stres ile başa çıkmanın en etkili yöntemlerinden biri olarak spor yapmayı öneriyor. Beyne biyolojik ve psikolojik anlamda yaptığı etkilerle iyileştirici özelliğe sahip olan spor, kişinin bedenine ve ruhuna iyi gelmesinin yanı sıra, kendine verdiği değeri ve benlik saygısını da artırıyor.

Araştırmalar sporun mutluluk hormonunun salgılanmasını artırarak stres hormonlarını baskıladığını, böylelikle insanların kendilerini daha iyi hissetmelerini ve huzurlu olmalarını sağladığını gösteriyor. Stresin neden olduğu birçok ruhsal soruna iyi gelen spor, ayrıca kişiler arası etkileşim ve iletişimin de artmasına yardımcı oluyor. 10 yılı aşkın süredir MAC ve MACFit markalarıyla iki farklı konseptte toplam 90 kulüp ile çalışmalarını sürdüren Türkiye'nin en büyük spor salonu zinciri Mars Sportif haftada iki doz MACFit’in iyi geleceğini belirtiyor. MACFit, uzman eğitmen kadrosu, gelişmiş ekipmanları ve ayda yaklaşık 300 saatlik ücretsiz grup dersleri ile fiziksel ve mental sağlığa katkıda bulunarak herkesi spora davet ediyor.

Uygun fiyatlı geniş kulüp ağı ile herkes için ulaşılabilir spor imkanı sunan Mars Sportif, ''Sinirli değil, MACFit'li'' kampanyası ile Nisan ayı sonuna kadar kayıt olan yeni üyelerine, yıllık üyeliklerin ilk 2 ayını hediye ediyor. ''Türkiye'yi Fit Yapacağız'' yaklaşımı ile 10 yıldan fazla süredir Türk halkının hizmetinde olan Mars Sportif, ''Sinirli değil MACFit'li'' kampanyası ile stresten bunalan herkese ilaç oluyor.

Markanın İNDİRİMLERİNİ Haber Ver...
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ