Bosch’tan Küçük Ev Aletlerinde Katlanarak Artan İndirimler

Kampanya Tarihi: 18 Şubat - 31 Mart 2019

Bosch’tan küçük ev aletlerinde katlanarak artan indirimler

Bosch Ev Aletleri’nin, yeni başlayan kampanyasında tüketiciler ne kadar indirim kazanacaklarına kendileri karar veriyor. Diledikleri küçük ev aletlerini seçerek katlanarak artan indirimlerden yararlanma şansına sahip oluyorlar.

“Yaşam için teknoloji” yaklaşımıyla hayatı kolaylaştıran ürünler geliştiren Bosch Ev Aletleri’nin Mart ayı sonuna kadar geçerli olan kampanyasında tüketicilere küçük ev aletlerinde indirimi seçme olanağı sunuluyor. Dilediği küçük ev aletlerini seçenler 100 TL ile 1000 TL arasında katlanarak artan indirimlerden faydalanabiliyor.

Fiyat listelerinde yer alan tüm küçük ev aletleri* için geçerli olan kampanya, her 1.000 TL’lik alışverişe anında 100 TL, her 2.000 TL’lik alışverişe anında 250 TL, her 3.000 TL’lik alışverişe anında 500 TL, her 4.000 TL’lik alışverişe anında 750 TL ve her 5.000 TL’lik alışverişe anında 1.000 TL indirim kazanma fırsatı sunuyor.

Bosch’un küçük ev aletleri kategorisinde öne çıkan ürünler arasında sağlıklı beslenmeyi destekleyen tasarım ödüllü, kolay kullanımlı, hızlı ve pratik blenderleri SilentMixx ve Mixx2Go modelleri ve Yavaş/Soğuk Sıkım Meyve Sıkacağı VitaExtract yer alıyor. Ayrıca, AromaVolume Atomatic ve DualHeating sistemleri sayesinde bol aromalı, mükemmel kahve keyfi sunan Styline serisi filtre kahve makineleri de kampanya kapsamında sunulan ürünler arasında. Ürün, 1160W’lık çift yönlü ısıtma sistemi sayesinde daha yoğun aroma sunarak kahve severlere tam aradıkları lezzette kahve sağlıyor. Zamanlayıcıya ve otomatik kapanma özelliğine sahip yeni filtre kahve makinelerinin kullanımı da çok kolay. Birbirinden şık renkleri ile her zevke hitap eden CreationLine Mutfak Makineleri de mükemmel sonuçları ile fark yaratıyor.

Yenilikçi Proanimal turbo fırçası sayesinde evcil hayvan tüylerini mükemmel bir şekilde ve kolayca temizleyen Yeni Zoo’o ProAnimal toz torbalı elektrikli süpürge, değiştirilebilir 2 adet bataryası ve hızlı şarj cihazı sayesinde her zaman kullanıma hazır olan ve kesintisiz temizlik imkânı sunan Yeni Bosch Serie 8 Unlimited Kablosuz Dikey Süpürge de kampanyaya dahil olan ve öne çıkan ürünler arasında yer alıyor.
 

KAMPANYA Olunca Haber Ver...
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ