02 Aralık 2016

Venezia Avm'yi Sizin İçin Gezdik

AvmGezgini Gezmezsek Olmaz Köşemizin bu Hafta Konuğu Venezia Avm'de


Venezia Avm'yi Sizin İçin Gezdik

Merhabalar 

Bu hafta Venedikde'yiz ;) 

İstanbulda Venedik Konseptli Dünyaca Ünlü Venedik kanalına kadar yer verilmiş güzel bir atmosferde alışveriş keyfi sunan Venezia Avm'yi Sizler için gezdik..

Venezia Avm lokasyon olarak ulaşımı çok rahat bir bölgede 3 bağlantının kesiştiği noktda buluyor, Avm'nin hemen önünden Tem,Tramvay  ve cok yakında altından Metro bağlantısı ile Atatürk Havalimanı'na kadar rahatlıkla gidebilirisiniz.

Otopark ücretsiz,

Avm'nin içerisinde bulunan kanal içersindeki meşhur Venedik Kanalında Gondolla gezmek gerçekten  çok keyifli giderseniz eğer mutlaka deneyin derim... tabii belirli bir ücret karşığında bu tura katılabiliyorsunuz. 

Avm alt  katı kapalı bölümden oluşuyor, yine alt katta da Venedik mimarisi mevcut tavanlar yüksek insanı bunaltmıyor,mağaza karması oldukça güzel..

Yemek katı olarak değerlendireceğimiz bölüm bu Avm'de San Marco Meydanı olarak inşa edilmiş açık bir alandan oluşuyor. Marka karması oldukça güzel Avm'nin en büyük özelliği zaten Mimarisi San Marco Meydanındaki Restaurantlarda yemek yemek yada kahvenizi içmek oldukça keyifli...

Bir sonraki Avmgezgini yazımızda Görüşmek üzere

Sevgiler...