Boyner

Adres: Tunahan Mh Dumlupınar 30Ağustos Cd Eryaman ANKARA

MetroMall Avm Boyner Telefon: 0312 503 21 38

BOYNER, YENİ KONSEPTİYLE ANKARA METROMALL AVM’DE

Ürün ve marka zenginliğiyle her mevsim keyifli alışveriş deneyimi sunan Türkiye’nin en çok sevilen ve tercih edilen alışveriş destinasyonu Boyner, 2018 yılının ilk mağazasını Ankara MetroMall AVM’de açtı. Boyner MetroMall mağazası ile Boyner’in Ankara’daki mağaza sayısı 1 tanesi sports olmak üzere 6’ya yükselirken toplam mağaza sayısı 94 oldu.

2017 Eylül’de uygulanmaya başlanan yeni mimari konsept ile tasarlanan Boyner MetroMall mağazası, Ankara’nın en büyük, Türkiye’nin 5. büyük Alışveriş Merkezi MetroMall‘da 3200 m2’lik alanıyla yer alıyor. Boyner MetroMall AVM’de kadın, erkek, çocuk, bebek, genç, aktif spor, ayakkabı, çanta, aksesuar ve kozmetik kategorilerinde yerli yabancı pek çok marka Ankaralılarla buluşuyor.

Boyner, doğal detayların ön plana çıktığı yeni mağaza konsepti ile sıcak bir ortam, konforlu ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor. Boyner müşterisinin alışık olduğu unsurların farklı bir şekilde yorumlandığı yeni konsept, müşterinin yabancılık hissetmeyeceği, küçük sürprizlerle karşılaşacağı ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi vadediyor.

© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ