Tepe Nautilus’ta Alışveriş ve Tasarım Günleri

Kampanya Tarihi: 30 Eylül - 03 Ekim 2021

Tepe Nautilus, 30 Eylül- 1-2-3 Ekim tarihleri arasında Bazaar Alışveriş ve Tasarım Günleri’ne ev sahipliği yapıyor. El yapımı çantadan mumlara kadar birbirinden farklı tasarım ürünlerinin yer alacağı etkinlikle, keyifli bir alışveriş deneyimi Tepe Nautilus ziyaretçilerini bekliyor. 

Bilkent Holding’in önde gelen şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım yönetiminde olan Tepe Nautilus,  Alışveriş ve Tasarım Günleri’ne ev sahipliği yapıyor. 30 Eylül- 1-2-3 Ekim tarihleri arasında, 4 gün boyunca sürecek etkinlikte birbirinden şık el yapımı tasarımlar stantlarda yerini alacak. 
30 Eylül- 1-2-3 Ekim tarihlerinde Atölye Gümüş Yıldızı, Aylin Homeland, Atelier Gonca, By Soşet, Bay Leaf Ahşap, Bey’s Takı, Digital Carpenter, Dreamer By Tuğba Yamcı, Fusunute The Studio,  Hobbi Natur, Juu and Go, Kise Accessories, Küpe Kolye, Luna’nın Atölyesi, Light of Tara, Miomondoo, Nesilver, Neroli Handmade, Öyküm Takı Tasarım, P Jewelry Desinger, Pellybon, Sim Seramik gibi markalar Tepe Nautilus ziyaretçileriyle buluşacak. 
Tepe Nautilus, el yapımı aksesuarlar, bebek kıyafetleri ve ev yapımı mumlara kadar farklı tasarımların yer alacağı Bazaar Alışveriş ve Tasarım Günleri’ne tüm ziyaretçilerini bekliyor. 

Etkinlik tarihi: 30 Eylül- 1-2-3 Ekim 2021
Etkinlik Alanı: Tepe Nautilus 1. Kat Sergi Alanı

E-Bültene Katıl Kampanyalardan Haberdar Ol...
Diğer AVM Kampanyaları
Beylikdüzü Migros Avm Beylikdüzü Migros AVM’de Şansınıza Hız Katın
Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi, şanslı bir ziyaretçisine Mercedes-Benz A 200 Sedan Progressive 2021 model otomobil hediye ediyor.
Kampanya Tarihi: 28 Eylül - 23 Ocak 2022
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ