Limitler Vadistanbul Extreme Fest’te Aşılıyor

Etkinlik Tarihi: 11 Ağustos - 12 Ağustos 2018
Limitler Vadistanbul Extreme Fest’te Aşılıyor
 
Serbest düşüş, tırmanış, motocross, kaykay, drift, bisiklet ve çok dahası. Tüm limitlerin zorlanacağı, enerjisi en yüksek festival ‘Vadistanbul Extreme Fest’ başlıyor.
 
Vadistanbul ve Sportstouch tarafından bu sene ilk kez hayata geçirilecek olan Vadistanbul Extreme Fest, 11-12 Ağustos tarihlerinde Vadistanbul’da düzenlenecek. Aksiyon dolu iki güne sahne olacak festivalde sporcular birbirinden zorlu branşlarda yarışırken isteyenler de adrenalin dolu eğitimlere katılabilecek.
İzlerken dahi yürekleri ağızlara getiren spor oyunları ve zorluk derecesi en yüksek hareketlerin yer aldığı yarışmalarla Vadistanbul Extreme Fest başlıyor. Vadistanbul ve Sportstouch’ın birlikte hayata geçirdiği aksiyon dolu festival 11-12 Ağustos 2018 tarihlerinde Vadistanbul’da düzenlenecek.
 
Önce heyecanı izle sonra sen de ip üzerine!
 
İki gün sürecek Festival’de 10 metre yüksekten hava yastığı üzerine serbest düşüş deneyimi Big Jump, daha önce hiç gerçekleştirilmemiş ‘ateşli’ bir bisiklet akrobasisi BMX FreeFall, kaykay yarışmaları, 15 metre yükseklik ve 30 metre uzunluğunda ip üzerindeki parkurda yarışacak ‘SlackLine Türkiye’ bünyesinde yer alan sporcuların gösterileri festivalde izlenecekler arasında. Bu etkinliklerin yanında Drift kulübü desteğiyle Apexmasters pilotlarının drift şovları sergileyeceği festivalde; isteyenler tırmanma duvarı atölyeleri ve sporcuların farklı eğitimlerine katılarak bu heyecana ortak olabilecek.
 
Cambaz motosikletlerden unutulmaz gösteriler
 
Festivalde; spor oyunlarının yanında birbirinden zor hareketlerin sergilendiği motosiklet gösterileri izlenecek. Enduro İstanbul ekibi iki gün boyunca düzenleyeceği Motocross yarışları ve şovları ile Vadistanbul ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatacak. 2018 yazının heyecanı en yüksek festivalinde ilk gün yarışmalar, gösteriler ve eğitimler düzenlenirken ikinci gün eğitimler devam edecek ve katılımcı sporculara festival sonunda törenle ödülleri takdim edilecek.
 
Unutulmaz organizasyonlara ev sahipliği yapan Vadistanbul’da gerçekleşecek olan festival, Spor İstanbul’un katkılarıyla, düzenlenecek. Vadistanbul Extreme Fest’in iletişim sponsorluğunu üstlenen Sports TV ile birlikte, Casio G-Shock, Nescafe, Enduro İstanbul, Nikon ve Rockwell’de festivalin destekçilerinden.
ETKİNLİK Olunca Haber Ver...
Diğer AVM Etkinlikleri
Akmerkez Avm /Shopping Mall Süper Patates ve Kaçak Bezelye Kids Zone’da
Akmerkez Kids Zone’un, lansman kapsamında her cumartesi gerçekleştirilen birbirinden eğlenceli ve eğitici aktivitelerinde bu hafta ‘Süper Patates ve Kaçak Bezelye’nin Eğlenceli Macerası’ minik misafirlerle buluşuyor. 
Etkinlik Tarihi: 27 Nisan 2019
Marmara Park Avm Ünlü Karikatürist Varol Yaşaroğlu Marmara Park’ta Çocuklarla Buluşuyor
Marmara Park Alışveriş Merkezi, bu kez de animasyon yapımcısı ve karikatürist Varol Yaşaroğlu ile çocukları buluşturuyor.
Etkinlik Tarihi: 26 Nisan 2019
MaltepePark Avm Snoopy ile Kamp Macerası Maltepe Park'ta
Akıllı dostun  Snoopy kampa geliyor, eğlence ve macera Maltepe Park'ta seni bekliyor!
Etkinlik Tarihi: 17 Nisan - 28 Nisan 2019
Vadistanbul Avm NEŞE DOLU BİR 23 NİSAN VADİSTANBUL’DA
Vadistanbul, çocukların heyecanla beklediği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda heyecan verici performanslara ev sahipliği yapıyor.
Etkinlik Tarihi: 20 Nisan - 28 Nisan 2019
Emaar Avm /Shopping Mall Cartoon Network’le macera dolu kaçış oyunu Emaar’da
İstanbul’un en gözde ve trend alışveriş merkezi Emaar, çocukların büyük bir heyecanla beklediği 23 Nisan’ı Cartoon Network’ün macera dolu kaçış oyun parkuru ile karşılıyor.
Etkinlik Tarihi: 20 Nisan - 19 Mayıs 2019
© Copyright 2010-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ