ÇILGIN BİLİM ATÖLYELERİ ÇİĞLİ VE BALÇOVA KİPA AVM’DE!

Etkinlik Tarihi: 03 Ağustos - 31 Ağustos 2019

Çiğli ve Balçova Kipa Alışveriş Merkezleri yaz tatilinde yeni bilgiler öğrenmek isteyen çocuklara Çılgın Bilim Atölyelerini düzenliyor. Anne-babalar atölyelerde çocuklarıyla birlikte oyunlar eşliğinde eğlenecek.

Çiğli ve Balçova Kipa AVM, kapılarını bu kez deney yapmaya meraklı çocuklar için açıyor. 3 – 4 – 24 – 25 – 31 Ağustos tarihleri arasında her gün 14.00 – 18.00 saatleri arasında çocuklar bilim atölyelerinde eğlenirken öğreniyor.

Çocukların yaratıcılıklarını geliştirmek ve bilimin eğlenceli dünyasını onlara sunmak için profesyonel eğitmenler tarafından gerçekleştirilen “Bilim Atölyeleri” minik ziyaretçileri ve ebeveynleri bekliyor. KİPA Alışveriş Merkezleri’nin etkinlik detaylarını öğrenmek, yeni festivallerinden, kampanyalarından ve aktivitelerinden haberdar olmak için sosyal medya hesapları ve internet sitesini takip edebilirsiniz.

E-Bültene Katıl Etkinliklerden Haberdar Ol...
Diğer AVM Etkinlikleri
Ege Perla AVM Ege Perla'nın En Sevilen İtalyanı Murano’s, Şef Tommaso Mandorino’yu Ağırlamaya Hazırlanıyor
İzmir’in ve Ege Perla’nın sevilen markası Murano’s, şehre İtalyan esintisi getirecek. 20-21-22 Kasım’da düzenlenecek İtalyan Günleri’nde ünlü Şef Tommaso Mandorino özel reçetelerini Ege Perla misafirlerine sunacak.
Etkinlik Tarihi: 20 Kasım - 22 Kasım 2019
Ege Perla AVM Pijamaskeliler Ege Perla’da Çocukları Bekliyor
Çocukların severek takip ettiği Pijamaskeliler karakterleri Ege Perla misafirleri ile buluşuyor.Baykuş Kız, Kedi Çocuk, Kertenkele, Ay Kızı, Gece Ninjası ve Romeo’dan oluşan Pijamaskeliler ekibi 16-24 Kasım tarihleri arasında Ege Perla’da hayranlarıyla bu
Etkinlik Tarihi: 16 Kasım - 24 Kasım 2019
İzmir Park Avm İZMİR PARK’TA SAĞLIK DOLU BİR AY!
İzmir Park Kadın Kulübü, Kasım ayında da dopdolu bir içerikle misafirlerini ağırlayacak.
Etkinlik Tarihi: 07 Kasım - 28 Kasım 2019
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ