ROBOCAR POLİ KİPA BALÇOVA ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ’NDE

Etkinlik Tarihi: 17 Ağustos - 18 Ağustos 2019

ROBOCAR POLİ KİPA ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ’NDE MİNİK DOSTLARIYLA BULUŞUYOR

Çocuklar tarafından yoğun ilgi gören dünyaca ünlü çizgi film Robocar Poli, eğlenceli maceralarını sergilemek ve kurtarma ekibiyle sahne şovlarını minik dostlarıyla paylaşmak için herkesi Kipa Alışveriş Merkezleri’ne davet ediyor.

17 – 18 Ağustos tarihlerinde Balçova Kipa AVM’de iki gün boyunca 14.00 – 16.00 – 18.00 saatlerinde düzenlenecek olan etkinlikte, Poli en özel şovlarını sergileyecek, dans edip fotoğraf çektirecek.

Yaz tatilinde olan minik hayranları Robocar Poli ve kurtarma ekibi ile birlikte şarkılar söyleyecek ve sevimli kahramanlar arkadaşlığın sihirli dünyasını çocuklar için aralayacak.

Robocar Poli, karakterleri, animasyonları, renkleri ve olay kurgusu ile çocuklara eğlenceli bir dünya vaat ediyor ve birbirinden eğlenceli maceralarını paylaşmak için çocukları Kipa Alışveriş Merkezleri’ne davet ediyor.

E-Bültene Katıl Etkinliklerden Haberdar Ol...
Diğer AVM Etkinlikleri
Ege Perla AVM Ege Perla'nın En Sevilen İtalyanı Murano’s, Şef Tommaso Mandorino’yu Ağırlamaya Hazırlanıyor
İzmir’in ve Ege Perla’nın sevilen markası Murano’s, şehre İtalyan esintisi getirecek. 20-21-22 Kasım’da düzenlenecek İtalyan Günleri’nde ünlü Şef Tommaso Mandorino özel reçetelerini Ege Perla misafirlerine sunacak.
Etkinlik Tarihi: 20 Kasım - 22 Kasım 2019
Ege Perla AVM Pijamaskeliler Ege Perla’da Çocukları Bekliyor
Çocukların severek takip ettiği Pijamaskeliler karakterleri Ege Perla misafirleri ile buluşuyor.Baykuş Kız, Kedi Çocuk, Kertenkele, Ay Kızı, Gece Ninjası ve Romeo’dan oluşan Pijamaskeliler ekibi 16-24 Kasım tarihleri arasında Ege Perla’da hayranlarıyla bu
Etkinlik Tarihi: 16 Kasım - 24 Kasım 2019
İzmir Park Avm İZMİR PARK’TA SAĞLIK DOLU BİR AY!
İzmir Park Kadın Kulübü, Kasım ayında da dopdolu bir içerikle misafirlerini ağırlayacak.
Etkinlik Tarihi: 07 Kasım - 28 Kasım 2019
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ