ROBOCAR POLİ KİPA BALÇOVA ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ’NDE

Etkinlik Tarihi: 17 Ağustos - 18 Ağustos 2019

ROBOCAR POLİ KİPA ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ’NDE MİNİK DOSTLARIYLA BULUŞUYOR

Çocuklar tarafından yoğun ilgi gören dünyaca ünlü çizgi film Robocar Poli, eğlenceli maceralarını sergilemek ve kurtarma ekibiyle sahne şovlarını minik dostlarıyla paylaşmak için herkesi Kipa Alışveriş Merkezleri’ne davet ediyor.

17 – 18 Ağustos tarihlerinde Balçova Kipa AVM’de iki gün boyunca 14.00 – 16.00 – 18.00 saatlerinde düzenlenecek olan etkinlikte, Poli en özel şovlarını sergileyecek, dans edip fotoğraf çektirecek.

Yaz tatilinde olan minik hayranları Robocar Poli ve kurtarma ekibi ile birlikte şarkılar söyleyecek ve sevimli kahramanlar arkadaşlığın sihirli dünyasını çocuklar için aralayacak.

Robocar Poli, karakterleri, animasyonları, renkleri ve olay kurgusu ile çocuklara eğlenceli bir dünya vaat ediyor ve birbirinden eğlenceli maceralarını paylaşmak için çocukları Kipa Alışveriş Merkezleri’ne davet ediyor.

E-Bültene Katıl Etkinliklerden Haberdar Ol...
Diğer AVM Etkinlikleri
Kipa Çigli Avm ÇILGIN BİLİM ATÖLYELERİ ÇİĞLİ VE BALÇOVA KİPA AVM’DE!
Çiğli ve Balçova Kipa Alışveriş Merkezleri yaz tatilinde yeni bilgiler öğrenmek isteyen çocuklara Çılgın Bilim Atölyelerini düzenliyor.
Etkinlik Tarihi: 03 Ağustos - 31 Ağustos 2019
Ege Perla AVM Ege Perla Bilim Şenliği başlıyor
İzmir’in gelişen ve yükselen bölgesi Bayraklı’nın yeni cazibe merkezi olan Ege Perla, çocuklara unutulmaz bir keşif ve macera deneyimi yaşatıyor.
Etkinlik Tarihi: 20 Ağustos - 12 Eylül 2019
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ