Kuzey Işıkları Kanyon Avm'de

01 Aralık - 21 Aralık 2017
Kuzey Işıkları Kanyon Avm'de
Kuzey’in ruhu Kanyon’u sarıyor…
KUZEY IŞIKLARI KANYON’DA
 
Kanyon, doğanın büyülü güzelliği Kuzey Işıkları’nı İstanbul’a taşıyor. Her yeni yılı sıra dışı bir konseptle karşılayan Kanyon, bu yıl İskandinav ülkelerinin mutlu yaşam sırrı “hygge” felsefesini aralık ayı boyunca misafirleri ile buluşturuyor.
 
Kanyon bu yıl misafirlerine Kuzey’in kapılarını açıyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Aralık ayı boyunca Kanyon’a gelen herkesi birbirinden farklı sürprizler bekliyor.
 
Her akşam saat 17.00’den sonra Kanyon’da Kuzey Işıklarının masalsı gösterisine şahit olacaksınız.
1-21 Aralık boyunca Kanyon etkinlik alanında yer alacak dev iglo içindeki kış bahçesinde hygge felsefesinden yola çıkılarak oluşturulan ev sıcaklığı hissedilecek.
 
Her gün bir etkinliğin düzenleneceği kış bahçesinde akustik konserler, kış temalı workshoplar, konuşmalar, oyunlar ve trivialar gerçekleşecek.
 
 
Eskimoların Buz Evleri Iglolar Kanyon’da
 
Kuzey denilince akla kar, buz ve buzdan evler gelir. Eskimoların buz evleri iglolar Kanyon’da sizi bekliyor. Etkinlik alanında konumlandırılacak dev igloda Trivia Akşamları, monopoly ve tombala günleri, akustik müzik keyfi, eğlenceli workshoplar, kış sohbetleri ve daha fazlası Kanyon misafirlerine unutulmaz bir Aralık ayı yaşatacak.
 
Burcu Esmersoy’un Kış Dolabı Kanyon’da
 
Her daim tarzıyla dikkatleri üzerine çeken Burcu Esmersoy’un Kış Dolabı Kanyon misafirlerinin beğenisine sunuluyor. 19 -20 Aralık tarihlerinde Burcu Esmersoy’un kendi dolabından özenle seçtiği kıyafetler, etkinlik alanındaki dev iglo içerisinde moda severlerle buluşurken, kıyafetlerin satışından elde edilecek tüm gelir ise Toplum Gönüllüleri Vakfı’na bağışlanacak.
 

Haritada Göster

Kanyon Avm

Adres: Büyükdere Cd No:185 Levent İstanbul

Telefon: 0212 317 53 00